Memoriał Dawida Przepiórki 1983

3. Memoriał Dawida Przepiórki

Warszawa , 3 – 18 maja 1983
1957 | 1983 | –
am = 10, mm = 7 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5
1 am Josif Dorfman URS 2540 ½ ½ 1 ½ ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 1 10
2 am Ljuben Spasow BUL 2460 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 1
3 mm Jan Adamski 2425 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 0 1 ½ ½ 1 8
4 mm Stefan Kindermann FRG 2440 0 ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 8
5 am Wolfgang Uhlmann DDR 2505 ½ ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 8
6 am Ján Plachetka CSR 2455 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1
7 mm Krum Georgiew BUL 2440 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½
8 mm Ovidiu Foișor ROM 2430 ½ ½ 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 7
9 mm Aleksander Sznapik 2460 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 0 ½ 0 1 1 0 1
10 am Włodzimierz Schmidt 2450 ½ ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1
11 am Uwe Bönsch DDR 2450 0 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 0 ½ 0 0
12 mf Artur Sygulski 2425 ½ ½ 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ 1 1 ½ ½ 6
13 mm Andrzej Sydor 2405 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 0 ½ 0 1 0 5
14 mm Zbigniew Szymczak 2450 0 0 ½ ½ 0 ½ 0 0 1 ½ 1 ½ 0 ½ 5
15 mm Ryszard Skrobek 2420 0 0 0 ½ ½ 0 ½ ½ 0 0 1 ½ 1 ½ 5
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 Mc
1  Włodzimierz Schmidt 0 0.5 0.5 1 1.5 2.5 2.5 3 3 3.5 4.5 5 5.5 6 6.5 10
2  Ovidiu Foișor 1 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2.5 3 3 3.5 4.5 5 5.5 6.5 7 8
3  Stefan Kindermann 0 0.5 1.5 2.5 2.5 3 3.5 4 4.5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 4
4  Jan Adamski 1 1.5 2 2.5 3.5 4 4 4.5 5.5 6 6.5 6.5 7 7.5 8 3
5  Ljuben Spasow 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 4.5 4.5 5.5 6 6.5 7 8 8.5 2
6  Ryszard Skrobek 1 1.5 2 2 2 2 2.5 3 3 3 3 3.5 3.5 4.5 5 15
7  Wolfgang Uhlmann 1 1.5 1.5 2.5 3 3.5 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7 7.5 8 5
8  Ján Plachetka 0.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4 5 5 5.5 6 7 7.5 7.5 6
9  Uwe Bönsch 0.5 0.5 0.5 1 1.5 1.5 1.5 2.5 3.5 4 4.5 5.5 6 6 6.5 11
10  Zbigniew Szymczak 0 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2 3 3.5 3.5 4 4.5 4.5 5 14
11  Andrzej Sydor 0 0.5 1 1.5 2.5 2.5 3 3 3 3 3 3.5 4 4.5 5 13
12  Krum Georgiew 0.5 1 2 2.5 3 4 4.5 4.5 5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 7
13  Artur Sygulski 0 0.5 1 1 1.5 2.5 3 4 4.5 4.5 5 5 5.5 5.5 6 12
14  Josif Dorfman 1 1.5 2 3 3.5 4 5 6 7 8 8.5 8.5 9 9.5 10 1
15  Aleksander Sznapik 0 0.5 1 1 2 2.5 3 3 3 4 4.5 5.5 6 6 6.5 9
1 runda
2 runda
3 runda
J.Adamski – A.Sygulski
O.Foișor – A.Sznapik
S.Kindermann – J.Dorfman
J.Plachetka – U.Bönsch
R.Skrobek – A.Sydor
L.Spasow – K.Georgiew
W.Uhlmann – Z.Szymczak
W.Schmidt (pauza)
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
remis
1 – 0
J.Dorfman – J.Adamski
K.Georgiew – R.Skrobek
W.Schmidt – O.Foișor
A.Sydor – W.Uhlmann
A.Sygulski – L.Spasow
A.Sznapik – S.Kindermann
Z.Szymczak – J.Plachetka
U.Bönsch (pauza)
remis
remis
remis
remis
remis
remis
remis
J.Adamski – A.Sznapik
U.Bönsch – Z.Szymczak
S.Kindermann – W.Schmidt
J.Plachetka – A.Sydor
R.Skrobek – A.Sygulski
L.Spasow – J.Dorfman
W.Uhlmann – K.Georgiew
O.Foișor (pauza)
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
4 runda
5 runda
6 runda
J.Dorfman – R.Skrobek
O.Foișor – S.Kindermann
K.Georgiew – J.Plachetka
W.Schmidt – J.Adamski
A.Sydor – U.Bönsch
A.Sygulski – W.Uhlmann
A.Sznapik – L.Spasow
Z.Szymczak (pauza)
1 – 0
0 – 1
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
J.Adamski – O.Foișor
U.Bönsch – K.Georgiew
J.Plachetka – A.Sygulski
R.Skrobek – A.Sznapik
L.Spasow – W.Schmidt
Z.Szymczak – A.Sydor
W.Uhlmann – J.Dorfman
S.Kindermann (pauza)
1 – 0
remis
remis
0 – 1
remis
0 – 1
remis
J.Dorfman – J.Plachetka
O.Foișor – L.Spasow
K.Georgiew – Z.Szymczak
S.Kindermann – J.Adamski
W.Schmidt – R.Skrobek
A.Sygulski – U.Bönsch
A.Sznapik – W.Uhlmann
A.Sydor (pauza)
remis
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
remis
7 runda
8 runda
9 runda
U.Bönsch – J.Dorfman
J.Plachetka – A.Sznapik
R.Skrobek – O.Foișor
L.Spasow – S.Kindermann
A.Sydor – K.Georgiew
Z.Szymczak – A.Sygulski
W.Uhlmann – W.Schmidt
J.Adamski (pauza)
0 – 1
remis
remis
remis
remis
remis
1 – 0
J.Adamski – L.Spasow
J.Dorfman – Z.Szymczak
O.Foișor – W.Uhlmann
S.Kindermann – R.Skrobek
W.Schmidt – J.Plachetka
A.Sygulski – A.Sydor
A.Sznapik – U.Bönsch
K.Georgiew (pauza)
remis
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
0 – 1
U.Bönsch – W.Schmidt
K.Georgiew – A.Sygulski
J.Plachetka – O.Foișor
R.Skrobek – J.Adamski
A.Sydor – J.Dorfman
Z.Szymczak – A.Sznapik
W.Uhlmann – S.Kindermann
L.Spasow (pauza)
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
10 runda
11 runda
12 runda
J.Adamski – W.Uhlmann
J.Dorfman – K.Georgiew
O.Foișor – U.Bönsch
S.Kindermann – J.Plachetka
W.Schmidt – Z.Szymczak
L.Spasow – R.Skrobek
A.Sznapik – A.Sydor
A.Sygulski (pauza)
remis
1 – 0
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
U.Bönsch – S.Kindermann
K.Georgiew – A.Sznapik
J.Plachetka – J.Adamski
A.Sydor – W.Schmidt
A.Sygulski – J.Dorfman
Z.Szymczak – O.Foișor
W.Uhlmann – L.Spasow
R.Skrobek (pauza)
remis
remis
remis
0 – 1
remis
0 – 1
remis
J.Adamski – U.Bönsch
O.Foișor – A.Sydor
S.Kindermann – Z.Szymczak
W.Schmidt – K.Georgiew
R.Skrobek – W.Uhlmann
L.Spasow – J.Plachetka
A.Sznapik – A.Sygulski
J.Dorfman (pauza)
0 – 1
remis
remis
remis
remis
remis
1 – 0
13 runda
14 runda
15 runda
U.Bönsch – L.Spasow
J.Dorfman – A.Sznapik
K.Georgiew – O.Foișor
J.Plachetka – R.Skrobek
A.Sydor – S.Kindermann
A.Sygulski – W.Schmidt
Z.Szymczak – J.Adamski
W.Uhlmann (pauza)
remis
remis
remis
1 – 0
remis
remis
remis
J.Adamski – A.Sydor
O.Foișor – A.Sygulski
S.Kindermann – K.Georgiew
W.Schmidt – J.Dorfman
R.Skrobek – U.Bönsch
L.Spasow – Z.Szymczak
W.Uhlmann – J.Plachetka
A.Sznapik (pauza)
remis
1 – 0
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
U.Bönsch – W.Uhlmann
J.Dorfman – O.Foișor
K.Georgiew – J.Adamski
A.Sydor – L.Spasow
A.Sygulski – S.Kindermann
A.Sznapik – W.Schmidt
Z.Szymczak – R.Skrobek
J.Plachetka (pauza)
remis
remis
remis
remis
remis
remis
remis

Sędzia główny: Władysław Litmanowicz
Sędziowie asystenci: Marian Ziembiński
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego: Dyonizy Szyszko


Partie

Mistrzowska strategia

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close