Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1996

48. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Brzeg Dolny, 11 – 24 marca 1996
1995 | 1996 | 1997
mm = 8 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Agnieszka Brustman 2320 1 ½ 0 1 ½ 0 1 1 1 1 1 1 1 10
2 Monika Aksiuczyc 2120 0 0 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1
3 mm Marta Zielińska 2250 ½ 1 1 ½ 1 1 0 1 ½ ½ ½ ½ ½
4 mm Joanna Dworakowska 2265 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 0 ½ 8
5 am Monika Bobrowska 2305 0 0 ½ 0 1 1 ½ 1 1 0 ½ 1 1 41,50
6 mf Iweta Radziewicz 2240 ½ 0 0 ½ 0 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 41,00
7 Sylwia Romaszko 2050 1 0 0 ½ 0 0 0 ½ 0 1 1 ½ 1 32,50
8 mf Magdalena Gużkowska 2235 0 0 1 0 ½ 0 1 0 ½ 0 1 1 ½ 31,75
9 mf Dalia Blimke 2150 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 0 ½ 30,50
10 mm Barbara Kaczorowska 2200 0 0 ½ 0 0 ½ 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 29,50
11 mf Renata Henc 2115 0 0 ½ ½ 1 0 0 1 0 1 0 1 0 5 31,25
12 Magdalena Kludacz 2105 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 0 ½ 1 1 1 5 27,50
13 mf Dorota Iwaniuk 2090 0 1 ½ 1 0 0 ½ 0 1 0 0 0 ½
14 mf Agnieszka Szczygieł 2080 0 0 ½ ½ 0 0 0 ½ ½ 0 1 0 ½
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Magdalena Gużkowska 1 2 2 2 2 2.5 2.5 3.5 4 4 4 5 5.5 8
2  Sylwia Romaszko 1 1 2 3 3.5 3.5 3.5 4.5 4.5 4.5 4.5 5 5.5 7
3  Renata Henc 1 1 2 2 2 2 2 3 3 3.5 4.5 4.5 5 11
4  Dalia Blimke 0.5 0.5 1 2 2.5 3.5 4.5 4.5 5 5 5 5 5.5 9
5  Monika Aksiuczyc 1 1.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5 8.5 8.5 8.5 9.5 2
6  Barbara Kaczorowska 0 0.5 0.5 1.5 2.5 3 4 4 4.5 4.5 5 5 5.5 10
7  Agnieszka Brustman 0.5 1.5 2 2 3 4 5 5 6 7 8 9 10 1
8  Marta Zielińska 0.5 1 1.5 2.5 3.5 4 4.5 4.5 5.5 6 7 8 8.5 3
9  Monika Bobrowska 1 1 1.5 2 3 3 4 5 5.5 6.5 6.5 7.5 7.5 5
10  Iweta Radziewicz 0 0.5 1 1 1 1.5 2 3 4 5 6 7 7.5 6
11  Joanna Dworakowska 0.5 1 2 3 3 4 4.5 5.5 5.5 6 7 7.5 8 4
12  Dorota Iwaniuk 0 1 2 2 2 2.5 2.5 2.5 3.5 3.5 4 4 4.5 13
13  Agnieszka Szczygieł 0 1 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2 2 2.5 3 3 3.5 14
14  Magdalena Kludacz 0 0.5 0.5 1 2 2.5 2.5 2.5 2.5 3.5 4 5 5 12
1 runda
2 runda
3 runda
M.Aksiuczyc – I.Radziewicz
D.Blimke – J.Dworakowska
A.Brustman – M.Zielińska
R.Henc – D.Iwaniuk
M.Gużkowska – M.Kludacz
B.Kaczorowska – M.Bobrowska
S.Romaszko – A.Szczygieł
1 – 0
remis
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
J.Dworakowska – M.Aksiuczyc
M.Gużkowska – S.Romaszko
D.Iwaniuk – D.Blimke
M.Kludacz – M.Zielińska
I.Radziewicz – B.Kaczorowska
M.Bobrowska – A.Brustman
A.Szczygieł – R.Henc
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
0 – 1
1 – 0
M.Aksiuczyc – D.Iwaniuk
D.Blimke – A.Szczygieł
A.Brustman – I.Radziewicz
R.Henc – M.Gużkowska
B.Kaczorowska – J.Dworakowska
S.Romaszko – M.Kludacz
M.Zielińska – M.Bobrowska
0 – 1
remis
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
4 runda
5 runda
6 runda
J.Dworakowska – A.Brustman
M.Gużkowska – D.Blimke
D.Iwaniuk – B.Kaczorowska
M.Kludacz – M.Bobrowska
I.Radziewicz – M.Zielińska
S.Romaszko – R.Henc
A.Szczygieł – M.Aksiuczyc
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
M.Aksiuczyc – M.Gużkowska
D.Blimke – S.Romaszko
A.Brustman – D.Iwaniuk
R.Henc – M.Kludacz
B.Kaczorowska – A.Szczygieł
M.Bobrowska – I.Radziewicz
M.Zielińska – J.Dworakowska
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
J.Dworakowska – M.Bobrowska
R.Henc – D.Blimke
M.Gużkowska – B.Kaczorowska
D.Iwaniuk – M.Zielińska
M.Kludacz – I.Radziewicz
S.Romaszko – M.Aksiuczyc
A.Szczygieł – A.Brustman
1 – 0
0 – 1
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
7 runda
8 runda
9 runda
M.Aksiuczyc – R.Henc
D.Blimke – M.Kludacz
A.Brustman – M.Gużkowska
B.Kaczorowska – S.Romaszko
I.Radziewicz – J.Dworakowska
M.Bobrowska – D.Iwaniuk
M.Zielińska – A.Szczygieł
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
D.Blimke – M.Aksiuczyc
R.Henc – B.Kaczorowska
M.Gużkowska – M.Zielińska
D.Iwaniuk – I.Radziewicz
M.Kludacz – J.Dworakowska
S.Romaszko – A.Brustman
A.Szczygieł – M.Bobrowska
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
M.Aksiuczyc – M.Kludacz
A.Brustman – R.Henc
J.Dworakowska – D.Iwaniuk
B.Kaczorowska – D.Blimke
I.Radziewicz – A.Szczygieł
M.Bobrowska – M.Gużkowska
M.Zielińska – S.Romaszko
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
remis
1 – 0
10 runda
11 runda
12 runda
M.Aksiuczyc – B.Kaczorowska
D.Blimke – A.Brustman
R.Henc – M.Zielińska
M.Gużkowska – I.Radziewicz
M.Kludacz – D.Iwaniuk
S.Romaszko – M.Bobrowska
A.Szczygieł – J.Dworakowska
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis
A.Brustman – M.Aksiuczyc
J.Dworakowska – M.Gużkowska
D.Iwaniuk – A.Szczygieł
B.Kaczorowska – M.Kludacz
I.Radziewicz – S.Romaszko
M.Bobrowska – R.Henc
M.Zielińska – D.Blimke
1 – 0
1 – 0
remis
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
M.Aksiuczyc – M.Zielińska
D.Blimke – M.Bobrowska
R.Henc – I.Radziewicz
M.Gużkowska – D.Iwaniuk
B.Kaczorowska – A.Brustman
M.Kludacz – A.Szczygieł
S.Romaszko – J.Dworakowska
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
13 runda
A.Brustman – M.Kludacz
J.Dworakowska – R.Henc
D.Iwaniuk – S.Romaszko
I.Radziewicz – D.Blimke
M.Bobrowska – M.Aksiuczyc
A.Szczygieł – M.Gużkowska
M.Zielińska – B.Kaczorowska
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
remis
remis

Sędzia główny: Ryszard Więckowski
Sędziowie asystenci: Ireneusz Furs, Stefan Witkowski


Partie

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close