Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2002

59. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 28 kwietnia – 12 maja 2002
2001 | 2002 | 2003
am = 9, mm = 6½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Michał Krasenkow 2641 ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 1 10½
2 am Bartłomiej Macieja 2584 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 1 10
3 am Tomasz Markowski 2538 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 1 1 ½ 9
4 am Robert Kempiński 2570 0 ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 0 ½ 1 1
5 am Mirosław Grabarczyk 2484 ½ ½ ½ 0 ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ 1 8
6 am Bartosz Soćko 2564 0 0 ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 0 0 1 7
7 mm Łukasz Cyborowski 2510 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 0 ½ ½ ½ 1 1 6 33,25
8 am Jacek Gdański 2523 ½ ½ 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 1 ½ 1 1 6 32,50
9 mm Piotr Bobras 2435 0 0 0 0 0 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 6 27,75
10 am Paweł Blehm 2547 ½ 0 0 0 ½ 0 ½ 1 0 0 1 1 1
11 mm Mateusz Bartel 2417 0 0 0 1 0 0 ½ 0 ½ 1 1 0 1 5
12 mf Rafał Tomczak 2384 ½ 0 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 0 0 1 0
13 mm Marek Stryjecki 2456 0 0 0 0 ½ 1 0 0 0 0 1 0 0 16,00
14 mf Patryk Łagowski 2321 0 0 ½ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 11,50
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Jacek Gdański 0.5 1 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 3.5 4 4.5 5 6 6 8
2  Mirosław Grabarczyk 0.5 1 2 2.5 3 3.5 4 4 5 5.5 6.5 7 8 5
3  Bartłomiej Macieja 1 2 2.5 3 4 5 5.5 6.5 7 8 8.5 9.5 10 2
4  Paweł Blehm 0.5 1.5 1.5 2.5 3 3 3 3 4 4 4 4.5 5.5 10
5  Tomasz Markowski 1 1.5 2 2.5 3.5 4 4.5 5.5 6.5 7.5 8 9 9 3
6  Marek Stryjecki 0 0 0 0 1 1 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2.5 13
7  Robert Kempiński 0 0 0.5 1 2 2.5 3.5 4.5 5 6 6.5 7.5 8.5 4
8  Mateusz Bartel 1 1.5 1.5 2.5 3 4 4 4 4 4 5 5 5 11
9  Michał Krasenkow 1 2 3 4 4.5 5.5 6.5 7.5 8 8.5 9 9.5 10.5 1
10  Rafał Tomczak 0 1 1.5 1.5 2 2.5 3 3 4 4.5 4.5 4.5 4.5 12
11  Łukasz Cyborowski 0.5 1 2 2.5 3 3 3.5 3.5 4.5 4.5 5 5.5 6 7
12  Patryk Łagowski 0 0 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 14
13  Bartosz Soćko 0.5 0.5 1.5 2 2 2.5 3.5 3.5 3.5 4.5 5.5 6 7 6
14  Piotr Bobras 0.5 1 1 1 1 1.5 2.5 3.5 3.5 4.5 5.5 6 6 9
1 runda
2 runda
3 runda
P.Blehm – Ł.Cyborowski
J.Gdański – P.Bobras
M.Grabarczyk – B.Soćko
R.Kempiński – M.Bartel
B.Macieja – P.Łagowski
T.Markowski – R.Tomczak
M.Stryjecki – M.Krasenkow
remis
remis
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
P.Bobras – M.Bartel
Ł.Cyborowski – T.Markowski
J.Gdański – M.Grabarczyk
M.Krasenkow – R.Kempiński
P.Łagowski – P.Blehm
B.Soćko – B.Macieja
R.Tomczak – M.Stryjecki
remis
remis
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
M.Bartel – M.Krasenkow
P.Blehm – B.Soćko
M.Grabarczyk – P.Bobras
R.Kempiński – R.Tomczak
B.Macieja – J.Gdański
T.Markowski – P.Łagowski
M.Stryjecki – Ł.Cyborowski
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
4 runda
5 runda
6 runda
P.Bobras – M.Krasenkow
Ł.Cyborowski – R.Kempiński
J.Gdański – P.Blehm
M.Grabarczyk – B.Macieja
P.Łagowski – M.Stryjecki
B.Soćko – T.Markowski
R.Tomczak – M.Bartel
0 – 1
remis
0 – 1
remis
1 – 0
remis
0 – 1
M.Bartel – Ł.Cyborowski
P.Blehm – M.Grabarczyk
R.Kempiński – P.Łagowski
M.Krasenkow – R.Tomczak
B.Macieja – P.Bobras
T.Markowski – J.Gdański
M.Stryjecki – B.Soćko
remis
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
P.Bobras – R.Tomczak
Ł.Cyborowski – M.Krasenkow
J.Gdański – M.Stryjecki
M.Grabarczyk – T.Markowski
P.Łagowski – M.Bartel
B.Macieja – P.Blehm
B.Soćko – R.Kempiński
remis
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
remis
7 runda
8 runda
9 runda
M.Bartel – B.Soćko
P.Blehm – P.Bobras
R.Kempiński – J.Gdański
M.Krasenkow – P.Łagowski
T.Markowski – B.Macieja
M.Stryjecki – M.Grabarczyk
R.Tomczak – Ł.Cyborowski
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
P.Blehm – T.Markowski
P.Bobras – Ł.Cyborowski
J.Gdański – M.Bartel
M.Grabarczyk – R.Kempiński
P.Łagowski – R.Tomczak
B.Macieja – M.Stryjecki
B.Soćko – M.Krasenkow
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
M.Bartel – M.Grabarczyk
Ł.Cyborowski – P.Łagowski
R.Kempiński – B.Macieja
M.Krasenkow – J.Gdański
T.Markowski – P.Bobras
M.Stryjecki – P.Blehm
R.Tomczak – B.Soćko
0 – 1
1 – 0
remis
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
10 runda
11 runda
12 runda
P.Blehm – R.Kempiński
P.Bobras – P.Łagowski
J.Gdański – R.Tomczak
M.Grabarczyk – M.Krasenkow
B.Macieja – M.Bartel
T.Markowski – M.Stryjecki
B.Soćko – Ł.Cyborowski
0 – 1
1 – 0
remis
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
M.Bartel – P.Blehm
Ł.Cyborowski – J.Gdański
R.Kempiński – T.Markowski
M.Krasenkow – B.Macieja
P.Łagowski – B.Soćko
M.Stryjecki – P.Bobras
R.Tomczak – M.Grabarczyk
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
P.Blehm – M.Krasenkow
P.Bobras – B.Soćko
J.Gdański – P.Łagowski
M.Grabarczyk – Ł.Cyborowski
B.Macieja – R.Tomczak
T.Markowski – M.Bartel
M.Stryjecki – R.Kempiński
remis
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
13 runda
M.Bartel – M.Stryjecki
Ł.Cyborowski – B.Macieja
R.Kempiński – P.Bobras
M.Krasenkow – T.Markowski
P.Łagowski – M.Grabarczyk
B.Soćko – J.Gdański
R.Tomczak – P.Blehm
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1

Sędzia główny: Andrzej Filipowicz
Sędzia asystent: Paweł Suwarski


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close