Półfinały Mistrzostw Polski w Szachach na 2001

Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski w Szachach na 2001

2000 | 2001 | 2002
Polańczyk, 4 – 12 listopada 2000 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, sędziowie asystenci: Bogdan Zerek i Marian Bysiewicz
Zobacz też: finały Mistrzostw Polski mężczyzn, kobiet i U20 (2001)
Mężczyźni + U20
Kobiety + U20
1 m Mateusz Bartel 2313 7 U20 1 mm Dalia Blimke 2257
2 mm Łukasz Cyborowski 2411 2 m Anna Łukasiewicz 2170
3 k++ Grzegorz Gajewski 2248 U20 3 mm Agnieszka Matras 2212 U20
4 mm Mirosław Grabarczyk 2495 4 mf Magdalena Gużkowska 2195 6
5 mm Aleksander Czerwoński 2378 5 I++ Jolanta Zawadzka 1900 U20
6 k+ Stanisław Zawadzki 2283 6 U20 6 I++ Karina Szczepkowska 1900 U20
7 I++ Michał Lercel 2192 6 U20 7 k+ Beata Kądziołka 2074 U20
8 mm Mirosław Sarwiński 2372 6 8 k+ Małgorzata Reszka 2100
9 k Adrian Wiśniewski 2281 6 9 k Maria Szymańska 2056
10 mm Klaudiusz Urban 2472 10 mf Elżbieta Sosnowska 2075 5
11 k+ Dariusz Kaszowski 2250 11 I++ Dorota Czarnota 1900 5
12 m Dariusz Mikrut 2325 12 k Milena Magnucka 2023 5
13 mf Piotr Bobras 2393 13 k Izabela Tekielak 2003 5
14 k+ Maciej Świcarz 2257 14 I++ Anna Staszewska 1900
15 mf Krzysztof Jakubowski 2364 15 I Aneta Korościel 1800
16 m Marek Kosiorek 2378 16 k Alicja Chmielińska 2092 4
17 I+ Dominik Sypnicki 2100 5 17 I++ Anna Kohut 1900 4
18 m Aleksander Miśta 2453 5 18 k+ Magdalena Łysiak 2062 4
19 I+ Kamil Stachowiak 2041 5 19 I Aleksandra Wojciechowska 1800 4
20 k Patryk Łagowski 2250 5 20 I++ Dominika Hermanowicz 1900 4
21 k+ Marek Kolasiński 2257 5 21 k Małgorzata Kucypera 2068 4
22 k+ Marcin Krysztofiak 2230 5 22 k+ Anna Socha 2104 4
23 I Zbigniew Pakleza 2127 5 23 I++ Elżbieta Balkiewicz 1900
24 k Rafał Tomczak 2253 5 24 I Karolina Boder 1800
25 m Michał Praszak 2219 25 I++ Ewa Smolak 1900 3
26 k+ Maciej Skrzypnik 2223 26 I++ Małgorzata Sobocińska 1900 3
27 I++ Krystian Kuźmicz 2147 27 k Edyta Kupczyk 2000 3
28 I++ Paweł Stoma 2105 28 I Anna Gasik 1800 0
29 k Bartosz Warszawski 2173
30 I++ Paweł Czarnota 2189
31 I Jan Skurski 2067
32 k Jacek Markiewicz 2222
33 k Krzysztof Spicak 2124
34 I++ Piotr Szymański 2079
35 k+ Paweł Kukuła 2248
36 I++ Grzegorz Markunas 2074
37 I+ Jacek Stopa 2056 4
38 I++ Bartosz Machaj 2098 4
39 I++ Filip Bargłowski 2164 4
40 k Mateusz Łuksik 2159 4
41 I+ Paweł Zaskalski 2088 4
42 I Tomasz Caba 2000 4
43 k Bogdan Czernicki 2133
44 I Łukasz Luba 2039
45 I Bartłomiej Guziński 2000
46 I Maciej Cajbel 2000
47 I Mateusz Bronowicki 2000
48 I Michał Bartel 2000
49 I++ Jerzy Słaby 2136
50 I+ Mateusz Kulesza 2116
51 k Piotr Gasik 2189 3
52 I++ Mateusz Sypień 2096 3
53 I Sławomir Liberadzki 2000 3
54 I+ Michał Luch 2072 3
55 mf Wojciech Ehrenfeucht (*) 2273 3
56 I Henryk Krynicki 2076
57 I Łukasz Kidziński 2133 2
58 I Robert Krzesaj 2000 2
59 m Rafał Przedmojski (*) 2344 2
Decyzją PZSzach J.Zawadzka (V m.) została również zakwalifikowana do finału IMP 2001.
(*) W.Ehrenfeucht wycofał się po VI rundzie, a R.Przedmojski – po IV.

Strony internetowe