Półfinały Mistrzostw Polski w szachach

Półfinały Mistrzostw Polski w szachach – turnieje szachowe rozgrywane od 1926, mające na celu wyłonienie części uczestników finałów Mistrzostw Polski mężczyzn i kobiet. Turnieje organizowane były systemem kołowym (mężczyźni do 1973, kobiety do 1967) lub szwajcarskim (mężczyźni od 1977, kobiety od 1968), natomiast liczba eliminacji w danym roku, jak również liczebność uczestników i zasady bezpośredniej kwalifikacji ulegały częstym zmianom.

W latach 70-tych nie rozegrano kilku edycji półfinałów z powodu organizowania wówczas finałów systemem szwajcarskim z udziałem dużej liczby uczestników. W 2008 jedyny raz w historii zamiast odrębnych turniejów półfinałowych zawodnicy kwalifikowali się na podstawie wyników osiągniętych w dwóch wyznaczonych turniejach międzynarodowych (Memoriał Akiby Rubinsteina, Cracovia) , natomiast w latach 2010–2020 zawieszono organizację turniejów półfinałowych.

Od 1995 półfinały, zarówno w konkurencji mężczyzn, jak i kobiet, rozgrywane są w tym samym miejscu i terminie.

Zestawienie półfinałów w poszczególnych latach obejmuje zawodników i zawodniczki, którzy zajęli miejsca uprawniające do awansu na podstawie regulaminu obowiązującego w danym roku – nie obejmuje osób z kolejnych miejsc, dopuszczonych do finałów w późniejszym terminie w wyniku np. rezygnacji ze startu osób uprawnionych.

Uwaga: zapis „1 / 14 / 3” oznacza kolejno: liczbę rozegranych półfinałów w danym roku, liczbę wszystkich uczestników, liczbę awansujących

Mężczyźni Kobiety
1 1926 1 / 14 / 3 Warszawa: A.Blass, P.Frydman, L.Kremer
2 1935 1 / 14 / 5 Łódź: H.Friedman, A.Frydman, E.Gerstenfeld, A.Szpiro, I.Schächter
3 1936 1 / 14 / 3 Częstochowa: A.Szpiro, I.Schächter, E.Gerstenfeld
4 1938 1 / 16 / 1 Kraków: I.Schächter
5 1947 1 / 16 / 8 Lądek-Zdrój: H.Szapiel, W.Łuczynowicz, J.Dreszer, J.Piechota, L.Widermański, A.Bocheński, S.Kwapisz, W.Litmanowicz
6 1949 4 / 39 / 9 Warszawa: H.Kołomecki, J.Piechota, W.Matkowski
Wałbrzych: W.Balcarek, A.Dzięciołowski
Smukała: A.Jurkiewicz, J.Dreszer
Kraków: T.Ciejka, W.Litmanowicz
7 1950
4 / 48 / 12 Bydgoszcz: H.Szapiel, S.Gawlikowski, J.Panasewicz
Warszawa: A.Pytlakowski, A.Czarnota, M.Granowski
Legnica: K.Makarczyk, C.Błaszczak, S.Fluder
Kraków: L.Krystowski, W.Balcarek, T.Ciejka
8 1951
4 / 48 / 12 Szczecin: J.Gadaliński, T.Gniot, A.Jurkiewicz
Katowice: C.Błaszczak, E.Arłamowski, M.Szpakowski
Legnica: B.Śliwa, W.Litmanowicz, A.Dzięciołowski
Rzeszów: H.Szapiel, C.Wesołowski, R.Dworzyński
9 1952
5 / 61 / 10 Warszawa: J.Szukszta, R.Dworzyński
Olsztyn: A.Kwilecki, Z.Bolesławski
Rzeszów: A.Szymański, S.Witkowski
Legnica: C.Błaszczak, J.Sowiński
Kraków: K.Woźniak, T.Ciejka
10 1953
4 / 60 / 16 Szklarska Poręba: K.Plater, H.Szapiel, S.Witkowski, A.Kwilecki
Częstochowa: J.Gadaliński, T.Ciejka, S.Brzózka, W.Łuczynowicz
Rzeszów: A.Szymański, R.Dworzyński, I.Grynfeld, S.Kwapisz
Poznań: M.Ziembiński, Z.Doda, A.Mięsowicz, R.Grąbczewski
2 / 28 / 14 Łódź: M.Kałęcka, R.Herman, B.Wojciechowska (W), W.Obermüller, H.Konarkowska, J.Leokajtis, D.Lubańska
Kraków: H.Guzińska, J.Bereźnicka, J.Juszczyk, M.Baburek, L.Dłuska, J.Małolepsza, A.Jurczyńska
11 1954
4 / 64 / 16 Białystok: C.Błaszczak, K.Plater, I.Grynfeld, A.Dzięciołowski
Gdańsk: K,Makarczyk, A.Tarnowski, S.Szczepaniec, S.Witkowski
Krynica: T.Ciejka, J.Gromek, E.Arłamowski, A.Kwilecki
Szczecin: S.Brzózka, S.Gawlikowski, T.Gniot, R.Dworzyński
2 / 24 / 14 Gdańsk: W.Górska, M.Bauza, H.Konarkowska, J.Leokajtis, D.Samolewicz, M.Nowak, T.Zaborska
Wrocław: J.Juszczyk-Żukowska, A.Jurczyńska, R.Herman, B.Wojciechowska (W), M.Trojan, L.Rozenbaum, H.Jochelson
12 1955
6 / 95 / 18 Częstochowa: S.Kwapisz, J.Stokłosa, S.Brzózka
Łódź: Z.Doda, W.Balcarek, T.Gniot
Szczecin: J.Bratoszewski, J.Gromek, W.Litmanowicz
Polanica-Zdrój: A.Pytlakowski, S.Gawlikowski, C.Błaszczak
Rzeszów: G.Szapiro, F.Prochownik, J.Domański
Zakopane: R.Dworzyński, Z.Solecki, W.Łuczynowicz
2 / 24 / 14 Poznań: B.Wojciechowska (W), H.Konarkowska, J.Małolepsza, M.Bauza, A.Jurczyńska, Z.Knapik, W.Górna
Katowice: R.Herman, A.Malina, B.Wojciechowska (K), I.Nałęcka, E.Wiewiórowska, D.Adamczewska, K.Knapik
13 1956
4 / 64 / 17 Poznań: A.Pytlakowski, J.Szukszta, K.Plater, E.Sojka
Szklarska Poręba: J.Szpotański, W.Balcarek, A.Dzięciołowski, K.Stefański, W.Litmanowicz
Koszalin: R.Grąbczewski, W.Łuczynowicz, A.Karnkowski, J.Stokłosa
Kielce: J.Sowiński, S.Witkowski, T.Gniot, M.Ziembiński
1 / 15 / 8 Szczecin: W.Makowiecka, M.Litmanowicz, O.Szenejko, L.Dłuska, J.Małolepsza, B.Wojciechowska (K), R.Herman, M.Drzewiowa
14 1957
4 / 63 / 16 Gdańsk: Z.Doda, W.Matkowski, R.Grąbczewski, S.Brzózka
Łódź: A.Karnkowski, J.Szukszta, R.Dworzyński, I.Branicki
Kraków: J.Gromek, M.Galewicz, Z.Solecki, K.Gdański
Katowice: E.Nahlik, Z.Gabryś, J.Kostro, W.Balcarek
2 / 28 / 14 Poznań: W.Makowiecka, H.Szpakowska, H.Konarkowska, E.Wiewiórowska, D.Adamczewska, J.Małolepsza, J.Rybarska
Wrocław: H.Jochelson, M.Litmanowicz, K.Knapik, D.Samolewicz, A.Hellwig, W.Obermüller, R.Herman
15 1958
1958
3 / 44 / 15 Gdańsk: J.Gromek, J.Dreszer, W.Święcicki, A.Filipowicz, S.Kwapisz
Poznań: T.Łubieński, Z.Doda, S.Brzózka, S.Witkowski, W.Pojedziniec
Wrocław: J.Szukszta, A.Tarnowski, I.Branicki, E.Knapczyk, M.Szpakowski
2 / 22 / 8 Gdańsk: A.Jurczyńska, J.Rybarska, R.Herman, S.Lemieszek
Wrocław: A.Malina, A.Litwińska, A.Hellwig, D.Adamczewska
16 1959
2 / 30 / 8 Bydgoszcz: R.Drozd, J.Kostro, W.Balcerowski, E.Czesakow
Kielce: Z.Doda, A.Tarnowski, W.Pojedziniec, S.Brzózka
nie rozegrano
17 1960
2 / 30 / 8 Kraków: J.Łachut, R.Grąbczewski, S.Brzózka, J.Bednarski
Lublin: S.Witkowski, H.Podolski, Z.Gabryś, T.Gniot
nie rozegrano
18 1961
3 / 36 / 9 Bydgoszcz: R.Drozd, K.Plater, B.Pietrusiak
Piotrków Trybunalski: W.Schmidt, H.Fabian, R.Grąbczewski
Lublin: Z.Cylwik, J.Gromek, S.Gawlikowski
nie rozegrano
19 1962
3 / 36 / 9 Legnica: L.Manasterski, S.Brzózka, E.Plinta
Nowa Huta: B.Śliwa, J.Bednarski, A.Tarnowski
Gniezno: B.Pietrusiak, K.Plater, Z.Cylwik
nie rozegrano
20 1963
3 / 34 / 9 Koszalin: S.Gawlikowski, S.Brzózka, A. Najdekier
Wrocław: R.Drozd, B.Pietrusiak, Z.Kwaśniewski
Piotrków Trybunalski: Z.Doda, M.Nowacki, S.Witkowski
nie rozegrano
21 1964
3 / 36 / 9 Grudziądz: W.Schinzel, L.Manasterski, R.Grąbczewski
Rzeszów: S.Brzózka, A.Tarnowski, A.Sydor
Opole: R.Marszałek, B.Serwiński, R.Drozd
nie rozegrano
22 1965
3 / 34 / 9 Grudziądz: J.Kostro, T.Żółtek, J.Gromek
Gdynia: M.Ziembiński, J.Adamski, J.Łachut
Poznań: W.Schmidt, A.Tarnowski, J.Lewi
nie rozegrano
23 1966
3 / 36 / 9 Piotrków Trybunalski: J.Adamski, S.Witkowski, W.Dobrzyński
Poznań: J.Gromek, M.Nowacki, W.Schmidt
Lublin: A.Sydor, R.Grąbczewski, H.Śliwiński
2 / 19 / 6 Wrocław (A): E.Kowalska, A.Hellwig, J.Kołacz
Wrocław (B): A.Szpakowska, A.Jurczyńska, D.Adamczewska
24 1967
3 / 36 / 9 Ustroń-Jaszowiec: J.Lewi, Z.Jamroz, H.Śliwiński
Olsztyn: R.Grąbczewski, A.Sydor, R.Bernard
Kielce: T.Żółtek, W.Schinzel, K.Pytel
2 / 18 / 6 Gdańsk: D.Samolewicz-Owczarek, J.Schneider, B.Ziemecka
Gdańsk: D.Adamczewska, L.Fentzel, J.Rybarska
25 1968
3 / 42 / 9 Stargard Szczeciński: L.Manasterski, W.Matkowski, R.Gąsiorowski
Łódź: J.Lewi, W.Dobrzyński, J.Szukszta
Białystok: C.Jędrzejek, K.Pytel, B.Serwiński
1 / 18 / 8 Katowice: J.Rusek, H.Jochelson, I.Kasprzyk, I.Lombisani, D.Adamczewska, A.Szpakowska, L.Oboron-Leonowicz, R.Herman
26 1969
3 / 37 / 10 Katowice: R.Gąsiorowski, K.Pytel, J.Gromek
Poznań: C.Jędrzejek, A.Sznapik, W.Balcerowski, S.Witkowski
Bydgoszcz: B.Pietrusiak, A.Filipowicz, F.Prochownik
1 / 20 / 6 Kielce: J.Kołacz, H.Ereńska-Radzewska, B.Pytel, K.Cichecka, M.Scholl, H.Jochelson
27 1970
3 / 46 / 9 Piotrków Trybunalski: A.Sznapik, B.Pietrusiak, W.Dobrzyński
Lublin: L.Manasterski, Z.Autowicz, M.Ziembiński
Wrocław: R.Grąbczewski, R.Bernard, W.Pojedziniec
1 / 20 / 6 Łódź: J.Szota, K.Cichecka, A.Litwińska, I.Lombisani, D.Adamczewska, K.Dembecka
28 1971
3 / 43 / 9 Opole: R.Grąbczewski, T.Lipski, R.Gąsiorowski
Nowy Sącz: W.Dobrzyński, A.Sznapik, J.Adamski
Gdańsk: B.Pietrusiak, R.Marszałek, B.Serwiński
1 / 16 / 6 Lublin: I.Kasprzyk, K.Dembecka, D.Adamczewska, L.Krawcewicz, W.Żółtek, E.Choma
29 1972
3 / 44 / 9 Kraków: T.Żółtek, A.Maciejewski, B.Pietrusiak
Nowy Sącz: R.Marszałek, L.Manasterski, K.Pinkas
Maków Podhalański: W.Kruszyński, Z.Pioch, W.Schinzel
1 / 28 / 8 Częstochowa: A.Litwińska, J.Rusek, A.Szpakowska, H.Jochelson, J.Kołacz, L.Krawcewicz, I.Kasprzyk, J.Rybarska
30 1973
3 / 47 / 9 Zielona Góra: R.Drozd, T.Żółtek, B.Pietrusiak
Lubniewice: Z.Szymczak, J.Pokojowczyk, T.Łubieński
Żary: F.Prochownik, W.Schinzel, Z.Pioch
1 / 24 / 8 Kielce: K.Dembecka, A.Szpakowska, L.Krawcewicz, I.Kasprzyk, J.Rybarska, J.Rusek, D.Adamczewska, A.Szymczak
31 1977 1 / 62 / 8 Słupsk: A.Kuligowski, J.Gralka, W.Kruszyński, J.Bielczyk, T.Lipski, A.Adamski, W.Świć, S.Witkowski nie rozegrano
32 1978 nie rozegrano 1 / 35 / 6 Szczedrzyk: A.Brustman, I.Świecik, B.Sikora, A.Tańcula , E.Kowalska, H.Jagodzińska
33 1979 1 / 78 / 8 Wrocław: A.Adamski, A.Maciejewski, R.Tomaszewski, J.Bielczyk, Z.Jaśnikowski, Z.Księski, J.Pokojowczyk, A.Sydor 1 / 32 / 6 Pilzno: E.Sosnowska, A.Jurczyńska, E.Nagrocka, I.Kasprzyk, J.Kołacz, I.Świecik
34 1980 1 / 69 / 8 Tarnów: W.Schinzel, Z.Jaśnikowski, M.Hawełko, T.Rakowiecki, P.Stempin, J.Adamski, W.Kruszyński, K.Pańczyk 1 / 28 / 8 Jarosławiec: K.Radzikowska, H.Grabczyńska, H.Zboroń, J.Szymańska, J.Rojek, I.Świecik, Z.Kasińska, A.Tańcula
35 1981 1 / 78 / 8 Częstochowa: K.Steczkowski, P.Stempin, Z.Jaśnikowski, Z.Księski, A.Sygulski, I.Nowak, Z.Szymczak, J.Adamski 1 / ? / 6 Olsztyn: A.Litwińska, M.Wiese, E.Nagrocka, K.Czarska, E.Kowalska, M.Czarska
36 1982
1 / 72 / 8 Chełm: R.Bernard, K.Pinkas, J.Flis, F.Borkowski, P.Staniszewski, M.Sarwiński, J.Kiedrowicz, Z.Szymczak 1 / 48 / 7 Gołuń: I.Kasprzyk, H.Zboroń, E.Kowalska, E.Sosnowska, H.Maziarka, J.Rojek, J.Jagodzińska
37 1983
1 / 74 / 8 Kule: S.Dejkało, W.Świć, J.Bany, J.Kiedrowicz, J.Pokojowczyk, C.Balicki, P.Stempin, I.Nowak 1 / 60 / 8 Bydgoszcz: B.Sikora-Giżyńska, M.Szulnis, A.Lissowska, K.Radzikowska, E.Nagrocka, A.Płaszczyńska, U.Nowik, H.Wesołowska
38 1984
1 / 68 / 8 Gołuń: Z.Szymczak, R.Tomaszewski, A.Cichocki, K.Żołnierowicz, Z.Jaśnikowski, W.Ehrenfeucht, R.Kuczyński, J.Pokojowczyk 1 / 52 / 6 Rzeszów: I.Świecik, H.Zboroń, J.Rojek, E.Sosnowska, H.Wesołowska, E.Kaczmarek
39 1985
2 / 84 / 8 Bydgoszcz (A): M.Hawełko, R.Kuczyński, J.Pokojowczyk, K.Pańczyk
Bydgoszcz (B): R.Tomaszewski, A.Czerwoński, J.Bany, J.Dybowski
2 / 60 / 6 Gdynia (A): L.Leszner, J.Strzałka, A.Domaradzka
Gdynia (B): E.Nagrocka, B.Rzeczycka, U.Nowik
40 1986
2 / 76 / 8 Żarki-Letnisko (A): R,Tomaszewski, T.Juroszek, J.Bany, K.Pinkas
Żarki-Letnisko (B): K.Pańczyk, R.Skrobek, J.Przewoźnik, M.Maciejewski
2 / 48 / 8 Łódź (A): B.Sikora-Giżyńska, E.Sosnowska, B.Rzeczycka, L.Leszner
Łódź (B): H.Maziarka-Jałowiec, J.Strzałka, A.Zawadzka, H.Zboroń
41 1987
2 / 76 / 8 Gdynia (A): K.Pańczyk, A.Kujawski, J.Bany, P.Stempin
Gdynia (B): A.Czerwoński, M.Twardoń, F.Borkowski, Z.Jaśnikowski
2 / 61 / 8 Gołdap (A): E.Kaczmarek, E.Sosnowska, H.Zboroń, E.Brustman-Gawarecka
Gołdap (B): A.Lissowska, K.Dąbrowska, B.Kaczorowska, A.Fornal
42 1988
1 / 76 / 8 Gołdap: J.Adamski, K.Żołnierowicz, W.Sapis, M.Matlak, J.Siekański, A.Wojtkiewicz, Z.Szymczak, A.Cichocki 1 / 64 / 8 Jachranka: J.Strzałka, A.Lissowska, D.Kłusek, E.Kaczmarek, J.Jagodzińska, C.Grochot, J.Detko, E.Wierzbicka
43 1989
1 / 93 / 8 Lubniewice: J.Przewoźnik, S.Dejkało, J.Bany, I.Nowak, K.Żołnierowicz, K.Strzelecki, D.Pędzich, A.Cichocki 1 / 60 / 8 Szczyrk: K.Dąbrowska, I.Świecik, A.Fornal, B.Sikora-Giżyńska, M.Wiese-Jóźwiak, B.Ziętek-Czerwońska, L.Leszner-Bakalarz, B.Rzeczycka
44 1990
1 / 70 / 8 Gdynia: B.Grabarczyk, K.Urban, P.Staniszewski, M.Matlak, P.Skalik, K.Pańczyk, M.Kempys, P.Jaracz 1 / 61 / 8 Lubniewice: C.Grochot, K.Bukowska, A.Zawadzka, R.Henc, J.Detko, D.Tust, A.Słabek, A.Lissowska
45 1991
1 / 64 / 7 Międzybrodzie Żywieckie: J.Gdański, H.Seifert, A.Czerwoński, A.Maciejewski, D.Pędzich, J.Przewoźnik, B.Macieja 1 / 43 / 7 Lubniewice: K.Dąbrowska, K.Lewandowska, M.Bednarska, M.Bobrowska, B.Kaczorowska, A.Szmigielska, I.Wiliczkiewicz
46 1992
1 / 55 / 7 Soczewka: M.Grabarczyk, A.Jakubiec, W.Sapis, T.Markowski, P.Skalik, T.Giżyński, A.Maciejewski 1 / 35 / 7 Biała Podlaska: D.Tust, M.Walkusz, L.Leszner-Bakalarz, J.Dworakowska, C.Grochot, A.Zawadzka, R.Henc
47 1993
1 / 48 / 7 Żagań: P.Jaracz, M.Matlak, K.Urban, M.Kamiński, L.Węglarz, W.Schmidt, A.Czerwoński 1 / 37 / 7 Wisła: R.Henc, M.Gużkowska, J.Krynicka, A.Szmigielska, D.Blimke, M.Bednarska, M.Zielińska
48 1994
1 / 37 / 6 Nadole: A.Czerwoński, K.Urban, M.Oliwa, B.Soćko, L.Węglarz, B.Grabarczyk 1 / 20 / 7 Grudziądz: J.Dworakowska, J.Krynicka, I.Radziewicz, M.Aksiuczyc, B.Grabarska, O.Bartosik, R.Henc
49 1995
1 / 50 / 5 Nadole: M.Oliwa, B.Grabarczyk, D.Pędzich, P.Bobras, A.Czerwoński 1 / 28 / 5 Nadole: M.Kludacz, D.Iwaniuk, D.Blimke, B.Grabarska, R.Henc
50 1996
1 / 61 / 5 Racibórz: D.Pędzich, B.Soćko, P.Murdzia, P.Jaracz, M.Myć 1 / 30 / 5 Racibórz: M.Kludacz, J.Krynicka, B.Grabarska, M.Bednarska, M.Izdebska
51 1997
1 / 50 / 5 Poraj: B.Grabarczyk, Ł.Cyborowski, M.Sośnicki, R.Palus, A.Hnydiuk 1 / 26 / 5 Poraj: A.Kucypera, K.Szymanowska, R.Henc, M.Zawadzka, A.Łukasiewicz
52 1998
1 / 40 / 5 Poraj: W.Ehrenfeucht, J.Piński, B.Grabarczyk, A.Jakubiec, B.Soćko 1 / 24 / 5 Poraj: D.Blimke, B.Grabarska, K.Szymanowska, M.Głazik, D.Kuchta
53 1999
1 / 65 / 4 Poraj: P.Blehm, B.Grabarczyk, K.Urban, A.Hnydiuk 1 / 29 / 4 Poraj: M.Aksiuczyc, A.Matras, M.Głazik, E.Andrzejewska
54 2000
1 / 59 / 4 Polańczyk: Mat.Bartel, Ł.Cyborowski, G.Gajewski, M.Grabarczyk 1 / 28 / 4 Polańczyk: D.Blimke, A.Łukasiewicz, A.Matras, M.Gużkowska
55 2001
1 / 56 / 4 Lubniewice: R.Tomczak, M.Stryjecki, P.Łagowski, P.Bobras 1 / 24 / 4 Lubniewice: J.Zawadzka, D.Pokojska, M.Reszka, E.Balkiewicz
56 2002
1 / 59 / 4 Lubniewice: P.Murdzia, K.Jakubowski, K.Urban, P.Staniszewski 1 / 25 / 4 Lubniewice: M.Krupa, E.Kupczyk, D.Nowak, E.Andrzejewska
57 2003
1 / 51 / 4 Poraj: K.Jakubowski, A.Miśta, P.Murdzia, P.Łagowski 1 / 25 / 4 Poraj: A.Matras, D.Czarnota, E.Kupczyk, S.Gapa
58 2004
1 / 52 / 4 Jarnołtówek: D.Szoen, P.Czarnota, T.Warakomski, M.Grabarczyk 1 / 28 / 4 Jarnołtówek: A.Matras, M.Szymańska, M.Kozak, B.Andrejczuk
59 2005
1 / 54 / 6 Poraj: B.Heberla, G.Gajewski, M.Dziuba, T.Warakomski, K.Urban, M.Grabarczyk 1 / 25 / 5 Poraj: A.Matras, M.Przeździecka, M.Szymańska, M.Kozak, I.Tekielak
60 2006
1 / 59 / 6 Lubliniec-Kokotek: B.Heberla, R.Lubczyński, B.Grabarczyk, M.Bobula, M.Grabarczyk, J.Tomczak 1 / 28 / 5 Lubliniec-Kokotek: M.Krupa, M.Szymańska, E.Przeździecka, K.Kulon, M.Gościniak
61 2007
1 / 47 / 6 Chotowa: M.Dziuba, J.Czakon, D.Szoen, M.Grabarczyk, B.Heberla, R.Lubczyński 1 / 31 / 5 Chotowa: J.Gołek, M.Krupa, A.Warakomska, K.Toma, K.Radziewicz
62 2008
2 / – / 6 Polanica-Zdrój: M.Olszewski, D.Szoen, M.Kanarek
Kraków: G.Gajewski, K.Piorun, D.Świercz
2 / – / 4 Polanica-Zdrój: K.Szczepkowska-Horowska, B.Kądziołka
Kraków: K.Kulon, E.Jakubiec
63 2009
1 / 14 / 6 Sarbinowo: K.Bulski, A.Hnydiuk, M.Rutkowski, D.Gumuła, M.Kanarek, Z.Strzemiecki 1 / 8 / 5 Sarbinowo: K.Kulon, M.Gościniak, K.Zakościelna, K.Adamowicz, L.Tomaszewska
64 2021
1 / 57 / 4 Jastrzębia Góra: T.Warakomski, I.Janik, G.Nasuta, M.Szpar 1 / 25 / 2 Jastrzębia Góra: J.Antolak, A.Kubicka
65 2022
1 / 38 / 4 Karpacz: Ł.Licznerski, G.Nasuta, O.Wieczorek, J.Malek 1 / 16 / 2 Karpacz: K.Kulon, J.Antolak
66 2023
1 / 42 / 3 Karpacz: J.Kosakowski, W.Moranda, R.Psyk 1 / 17 / 3 Karpacz: A.Śliwicka, M.Siekańska, L.Jarocka