Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach 2021

77. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach

2020 | 2021 | 2022
Ekstraliga
Legnica, 2 – 10 października 2021
Sędzia główny: Rafał Siwik, dyrektor turnieju: Piotr Kowalak
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  VOTUM SA Polonia Wrocław 2 4 5 4 14 33½
2  WASKO Hetman GKS Katowice 4 3 4 3 3 3 14 32½
3  Stilon Gorzów Wielkopolski 3 1 3 5 12 29½
4  POMOT Wieża Pęgów 2 5 3 5 4 11 31
5  Minutor Energia Gwiazda Bydgoszcz 3 3 10 27½
6  Hetman Płock 3 3 3 4 9 25½
7  Miedź Legnica 2 3 3 4 8 27½
8  Dwie Wieże POSTDATA Kraków 1 3 1 1 2 7 21
9  Silesia Racibórz (↓) 3 5 26
10  GCKiP Czarna (↓) 2 2 2 ½ 0 16
W dniu 6 czerwca 2021 (uchwała nr 64/06/2021) Zarząd PZSzach postanowił wyrazić zgodę na przeniesienie prawa do udziału klubu UKS Rodło Opole
w rozgrywkach Ekstraligi na klub KS GWIAZDA Bydgoszcz.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  WASKO Hetman GKS Katowice 2 4 6 7 8 9 11 12 14 2
2  VOTUM SA Polonia Wrocław 2 2 4 6 6 8 10 12 14 1
3  GCKiP Czarna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
4  Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 2 3 5 7 8 10 12 3
5  Dwie Wieże POSTDATA Kraków 2 2 4 4 5 5 7 7 7 8
6  Silesia Racibórz 0 0 0 2 2 3 3 5 5 9
7  POMOT Wieża Pęgów 2 4 6 8 8 9 9 9 11 4
8  Minutor Energia Gwiazda Bydgoszcz 2 4 4 4 6 8 9 10 10 5
9  Hetman Płock 0 2 2 4 6 7 8 9 9 6
10  Miedź Legnica 0 2 2 2 4 4 5 6 8 7
1 runda   2 runda
Hetman Katowice – Miedź Legnica
Polonia Wrocław – Hetman Płock
GCKiP Czarna – Gwiazda Bydgoszcz
Stilon Gorzów Wlkp. – Wieża Pęgów
Dwie Wieże Kraków – Silesia Racibórz
3½ : 2½
4½ : 1½
2½ : 3½
1 : 5
3½ : 2½
Miedź Legnica – Silesia Racibórz
Wieża Pęgów – Dwie Wieże Kraków
Gwiazda Bydgoszcz – Stilon Gorzów Wlkp.
Hetman Płock – GCKiP Czarna
Hetman Katowice – Polonia Wrocław
3½ : 2½
5 : 1
3½ : 2½
4 : 2
4 : 2
3 runda   4 runda
Polonia Wrocław – Miedź Legnica
GCKiP Czarna – Hetman Katowice
Stilon Gorzów Wlkp. – Hetman Płock
Dwie Wieże Kraków – Gwiazda Bydgoszcz
Silesia Racibórz – Wieża Pęgów
4 : 2
1½ : 4½
3½ : 2½
3½ : 2½
2½ : 3½
Miedź Legnica – Wieża Pęgów
Gwiazda Bydgoszcz – Silesia Racibórz
Hetman Płock – Dwie Wieże Kraków
Hetman Katowice – Stilon Gorzów Wlkp.
Polonia Wrocław – GCKiP Czarna
1½ : 4½
2½ : 3½
3½ : 2½
3 : 3
4 : 2
5 runda   6 runda
GCKiP Czarna – Miedź Legnica
Stilon Gorzów Wlkp. – Polonia Wrocław
Dwie Wieże Kraków – Hetman Katowice
Silesia Racibórz – Hetman Płock
Wieża Pęgów – Gwiazda Bydgoszcz
½ : 5½
3½ : 2½
3 : 3
2½ : 3½
2½ : 3½
Miedź Legnica – Gwiazda Bydgoszcz
Hetman Płock – Wieża Pęgów
Hetman Katowice – Silesia Racibórz
Polonia Wrocław – Dwie Wieże Kraków
GCKiP Czarna – Stilon Gorzów Wlkp.
2½ : 3½
3 : 3
3 : 3
5 : 1
1½ : 4½
7 runda   8 runda
Stilon Gorzów Wlkp. – Miedź Legnica
Dwie Wieże Kraków – GCKiP Czarna
Silesia Racibórz – Polonia Wrocław
Wieża Pęgów – Hetman Katowice
Gwiazda Bydgoszcz – Hetman Płock
3 : 3
3½ : 2½
2½ : 3½
2 : 4
3 : 3
Miedź Legnica – Hetman Płock
Hetman Katowice – Gwiazda Bydgoszcz
Polonia Wrocław – Wieża Pęgów
GCKiP Czarna – Silesia Racibórz
Stilon Gorzów Wlkp. – Dwie Wieże Kraków
3 : 3
3 : 3
4½ : 1½
1½ : 4½
5 : 1
9 runda
Dwie Wieże Kraków – Miedź Legnica
Silesia Racibórz – Stilon Gorzów Wlkp.
Wieża Pęgów – GCKiP Czarna
Gwiazda Bydgoszcz – Polonia Wrocław
Hetman Płock – Hetman Katowice
2 : 4
2½ : 3½
4 : 2
2½ : 3½
1½ : 4½
Składy drużyn
1 VOTUM SA Polonia Wrocław 33½ 54 2 WASKO Hetman GKS Katowice 32½ 54
1
2
3
4
5
.
.
6
am
am
am
am
mm
am
am
am
Pentala Harikrishna (IND)
Nils Grandelius (SWE)
Mateusz Bartel
Dimitrios Mastrovasilis (GRE)
Szymon Gumularz
Marcin Tazbir
Oskar Wieczorek
Jolanta Zawadzka
2719
2662
2597
2614
2534
2516
2496
2428
5
4
6

4

2
8
8
9
8
7
3
2
9
1
2
3
4
5
.
6
am
am
am
am
am
am
am
David Navara (CZE)
Ołeksandr Areszczenko (UKR)
Grzegorz Gajewski
Bartosz Soćko
Kamil Mitoń
Daniel Sadzikowski
Monika Soćko
2691
2690
2608
2632
2579
2527
2397


3



5
9
9
7
9
4
7
9
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 29½ 54 4 POMOT Wieża Pęgów 31 54
1
2
3
4
5
6
.
.
am
am
mm
am
am
am
am
k
Kacper Piorun
Matthias Blübaum (GER)
Igor Janik
Michał Krasenkow
Marcel Kanarek
Karina Cyfka
Beata Zawadzka
Maria Siekańska
2655
2640
2484
2578
2481
2409
2338
1767


6
4
5
4
½
0
9
9
9
9
9
6
2
1
1
2
3
4
5
6
am
am
am
am
am
am
Maxime Lagarde (FRA)
Wojciech Moranda
Peter Michalík (CZE)
Štěpán Žilka (CZE)
Vojtěch Plát (CZE)
Laura Unuk (SLO)
2640
2622
2566
2580
2546
2364
5
5
4


5
9
9
9
9
9
9
5 Minutor Energia Gwiazda Bydgoszcz 27½ 54 6 Hetman Płock 25½ 54
1
2
3
4
5
.
6
.
am
am
am
am
mm
am
am
am
Radosław Wojtaszek
Nidżat Abasow (AZE)
Dmitrij Kollars (GER)
Marcin Dziuba
Paweł Teclaf
Zbigniew Pakleza
Alina Kaszlinska (RUS)
Joanna Majdan
2691
2638
2621
2578
2543
2501
2493
2335



3


1
2
8
9
9
7
9
3
3
6
1
2
3
4
5
6
am
am
am
am
am
mm
Constantin Lupulescu (ROU)
Ferenc Berkes (HUN)
Paulius Pultinevičius (LTU)
Mirosław Grabarczyk
Petro Golubka (UKR)
Julia Antolak
2645
2671
2552
2367
2438
2325
3
6



5
9
9
9
9
9
9
7 Miedź Legnica 27½ 54 8 Dwie Wieże POSTDATA Kraków 21 54
1
2
3
4
5
.
6
.
am
am
am
mm
am
mf
mm
k+
Thai Dai Van Nguyen (CZE)
Robert Kempiński
Bartłomiej Heberla
Tadeas Kriebel (CZE)
Piotr Bobras
Kacper Grela
Oliwia Kiołbasa
Anna Karykowska
2577
2565
2558
2526
2500
2368
2376
1992
5

4
3
5
0
6
0
9
9
9
5
9
3
9
1
1
2
3
4
5
6
.
mm
am
mm
mm
mm
am
mf
Juraj Druska (SVK)
Arkadiusz Leniart
Vojtěch Zwardoń (CZE)
Dariusz Mikrut
Piotr Nguyen
Julia Osmak (UKR)
Maria Leks
2506
2465
2470
2379
2397
2423
2096
3


3

4
½
9
9
9
9
9
7
2
9 Silesia Racibórz 26 54 10 GCKiP Czarna 16 54
1
2
3
4
5
.
6
.
am
am
am
am
am
am
am
mm
Aleksander Donczenko (GER)
Niclas Huschenbeth (GER)
Grzegorz Nasuta
Tomasz Markowski
Krzysztof Jakubowski
Marcin Krzyżanowski
Natalia Buksa (UKR)
Alicja Śliwicka
2648
2608
2531
2548
2459
2514
2409
2304

5
1
4


4
½
8
9
6
8
6
8
7
2
1
2
3
4
5
.
6
mf
mf
mf
mf
I++
I++
mf
Miłosz Szpar
Mieszko Miś
Jakub Chyży
Tymon Czernek
Flawian Krawczyk
Paweł Sowiński
Martyna Wikar
2403
2347
2189
2163
2070
2041
2138

3

1

0
9
9
9
8
5
5
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Radosław Wojtaszek Minutor Energia Gwiazda Bydgoszcz 8
2 Ferenc Berkes (HUN) Hetman Płock 6 9
3 Mateusz Bartel
Igor Janik
VOTUM SA Polonia Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
6 9
4 Bartosz Soćko WASKO Hetman GKS Katowice 9
5 Paweł Teclaf
Vojtěch Plát (CZE)
Minutor Energia Gwiazda Bydgoszcz
POMOT Wieża Pęgów
9
6 Oliwia Kiołbasa Miedź Legnica 6 9
I liga
Szklarska Poręba, 4 – 12 września 2021 (system szwajcarski, 9 rund, 6 szachownic)
Sędzia główny: Tomasz Sowa, dyrektor turnieju: Andrzej Modzelan
1 Akademia Szachowa ChessGrow Gliwice (↑) 18 39 14 Skoczek Sędziszów Małopolski 9 26
2 Biały Król Wisznia Mała (↑) 13 31½ 15 Chrobry Gniezno 9 25
3 WKS Kopernik 13 31½ 16 Laura Chylice 8 27
4 Pionier Jastrzębie-Zdrój 12 28 17 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 8 26½
5 Sz.S.O.N. Dąbrowa Górnicza 11 31 18 VOTUM SA Polonia II Wrocław 8 26
6 MKSz Rybnik 11 28½ 19 Hetman Pilzno (↓) 8 25½
7 Algeo-Parnas Stara Wieś 11 27 20 Olimpijczyk Chrzanów (↓) 7 24½
8 Gostmat 83 Gostynin 10 29 21 KKSz 1893 Kraków (↓) 7 24½
9 UKS 21 Podlesie 10 29 22 Czternastka Warszawa (↓) 6 24
10 Sempai Hetman Częstochowa 10 28 23 EL-TUR SP3 Bogatynia (↓) 6 22
11 Wrzos Międzyborów 9 27½ 24 Lipno Stęszew (↓) 4 25
12 Smecz Konin 9 27 25 Gryf Dębica (↓) 4 21½
13 Adamietz Strzelce Opolskie 9 27 26 Dwie Wieże II Kraków (↓) 4 20½
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
1 ChessGrow 4 4 4
2 Biały Król 4 4 4 3 4 4
3 Kopernik 2 4 5 4 3 5
4 Pionier ½ 2 3 3
5 Dąbrowa G. 2 4 2 2 5 4 4 3 5
6 Rybnik 2 3 3 3
7 Parnas 1 3 4 4 4
8 Gostmat 2 2 4 4 4
9 Podlesie 2 4 4
10 Hetman Cz. 2
11 Wrzos 3 4 3 3
12 Smecz 1 5 3
13 Adamietz 3 3 3
14 Skoczek 2 3 2
15 Chrobry 3 1 1 3 3
16 Laura 2 2 3 3 2 4 4
17 OTSz 4 4
18 Polonia II 2 2 2 4 2
19 Hetman P. 2 3 3 4
20 Olimpijczyk 3 3 2 3
21 KKSz 1893 1 3 4 3 5 3
22 Czternastka 2 4 5
23 EL-TUR 2 3 3
24 Lipno 1
25 Gryf 2 3 2 3 2 1
26 Dwie Wieże II 2 2 2 2 1 ½ 5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Składy drużyn
Akademia Szachowa Gliwice Jacek Tomczak (6½), Tomas Laurušas (LTU) (4½), Tomasz Warakomski (7½), Toms Kantāns (LAT) (8), Maurice Schippers (NED) (7), Anna Warakomska (5½)
Biały Król Wisznia Mała Arkadiusz Skawiński (4½), Piotr Brodowski (6), Michał Luch (4), Łukasz Butkiewicz (5½), Mateusz Bronowicki (3½/7), Bartłomiej Mondrzycki (2/2), Ewa Rudnicka (6)
WKS Kopernik Igor Kowalenko (LAT) (6½), Arturs Neikšāns (LAT) (7), Mateusz Kołosowski (5), Piotr Sabuk (5½), Mateusz Dubiński (3½), Katarzyna Toma (ENG) (4)
Pionier Jastrzębie-Zdrój Bartłomiej Niedbała (4½), Jakub Suder (5), Dawid Czerw (4½), Michał Redzisz (6½), Tomasz Gałuszka (3½), Zuzanna Adamczyk (4)
Sz.S.O.N. Dąbrowa Górnicza Jakub Kosakowski (4½), Kosma Pacan-Milej (5), Filip Boe Olsen (DEN) (3), Andrij Maksimenko (UKR) (6), Artur Jakubiec (5/7), Mads Boe (DEN) (½/1), Rafael Pierzak (½/1), Anna Kubicka (6½)
MKSz Rybnik Stanisław Żyłka (5), Mikołaj Nowak (5), Kacper Tomaszewski (5), Honorata Kucharska (5), Kamil Kozioł (6), Gabriela Króliczek (2½)
Algeo-Parnas Stara Wieś Maciej Marszałek (2½/8), Jakub Pulpan (CZE) (4), Łukasz Licznerski (6½), Jan Piński (4/8), Krzysztof Łukasiewicz (2/6), Maciej Brzeski (2½/4), Tomasz Jaskółka (0/1), Marta Michna (GER) (5½)
Gostmat 83 Gostynin Marcin Sieciechowicz (5½), Wojciech Reza (2½), Kamil Plichta (5½), Krzysztof Budrewicz (3½), Piotr Renkowski (7), Katarzyna Dwilewicz (5)
UKS 21 Podlesie Maciej Klekowski (4½), Jakub Seemann (3½/8), Radosław Barski (6½/8), Iwo Karolczuk (4½), Jan Przewoźnik (2/6), Szymon Walter (3/5), Monika Marcińczyk (5)
Sempai Hetman Częstochowa Mateusz Paszewski (4), Michał Koziorowicz (4½), Adam Cieśla (2½/8), Roman Tomaszewski (4), Kamil Kaliszuk (3½/7), Dawid Bednarski (1/3), Aleksandra Lach (8½)
Wrzos Międzyborów Rafał Antoniewski (3), Łukasz Cyborowski (6), Grzegorz Protaziuk (2½/4), Maciej Nurkiewicz (4), Michał Bartel (3), Radosław Śliwerski (2½/5), Klaudia Kulon (6½)
Smecz Konin Jan Klimkowski (5), Kamil Szadkowski (4½), Piotr Śnihur (5), Ignacy Leśkiewicz (5), Wiktor Kwiatkowski (3½), Kinga Pastuszko (4)
Adamietz Strzelce Opolskie Mikołaj Tomczak (5½), Michał Wiśniewski (1½/6), Mateusz Brożyna (3), Kacper Żochowski (4/8), Mateusz Hasterok (4½/7), Maciej Adamczewski (3½/6), Michalina Rudzińska (5)
Skoczek Sędziszów Małopolski Mateusz Bobula (4½), Grzegorz Toczek (WLS) (5), Jerzy Kyć (3½), Franciszek Sernecki (4½), Jacek Gęsicki (6), Barbara Trybowska (2½)
Chrobry Gniezno Rafał Lubczyński (3½), Krzysztof Chojnacki (5½), Krzysztof Raczyński (3½), Jan Wojdak (4½), Łukasz Bardeli (4½), Zuzanna Szeląg (3½)
Laura Chylice Igor Kowalski (3), Daniel Sanz Wawer (4½/7), Łukasz Nowak (4/6), Patryk Chylewski (5½), Jan Kokoszczyński (2½/4), Jan Golecki (3/7), Bartłomiej Różycki (1½/3), Pola Mościcka (3)
Ostrowskie Towarzystwo Sz. Jakub Maciejczak (5), Karol Kucza (3½/8), Dawid Janaszak (3/8), Piotr Dudziński (3/5), Zbigniew Jaśnikowski (3½/5), Paweł Dudziński (2/4), Szymon Skurniak (2/6), Milena Czerwińska (3/7), Beata Andrejczuk (1½/2)
VOTUM SA Polonia II Wrocław Kamil Stachowiak (5/8), Piotr Dobrowolski (4), Tymon Ochędzan (6), Jakub Luberański (4), Michał Fudalej (1/3), Krzysztof Kolasiński (3½/7), Agnieszka Dmochowska (2½)
Hetman Pilzno Radosław Psyk (6), Arkadiusz Zaskalski (2½), Jerzy Markiewicz (4½), Sebastian Augustyn (2), Tomasz Mika (6½), Oliwia Mirowska (3/7), Halina Jałowiec (1/2)
Olimpijczyk Chrzanów Nazar Ustanowicz (UKR) (4), Marek Pniaczek (5½), Marcin Smołka (3½), Tomasz Musiał (3½), Jacek Bielczyk (3½), Katarzyna Murawko (4½)
KKSz 1893 Kraków Dominik Marczuk (3½), Marcin Chmiel (2½), Andrzej Gbyl (5½), Sebastian Gołda (5), Bartosz Warchoł (4), Emilia Dyląg (4)
Czternastka Warszawa Jakub Fus (4½), Jonasz Baum (4½), Rafał Dalkowski (2½/7), Kacper Jarzębowski (5/8), Jakub Janeczko (2/5), Cyprian Mulawa (3/7), Zuzanna Rejniak (2½)
EL-TUR SP3 Bogatynia Piotr Goluch (4½), Kamil Dzida (4½), Tomasz Jankowiak (2½), Piotr Jankowiak (1½/8), Maciej Statucki (3½), Szymon Dryja (0/1), Aleksandra Czarniecka (5½)
Lipno Stęszew Dawid Niekraś (5), Marek Zakrzewski (4½), Tarik Selbes (TUR) (6), Jarosław Hemmerling (2), Dawid Bajerlein (4½/7), Marika Kostecka (2½/7), Arleta Dębowiak (½/4)
Gryf Dębica Damian Lewtak (2½/8), Aleksander Kumala (3), Ryszard Kasperek (2/7), Maciej Cajbel (1/2), Marcin Puczyłowski (2/7), Michał Kanarkiewicz (3½/6), Andrzej Żurkowski (2½/6), Joanna Kasperek (5)
Dwie Wieże II Kraków Aleksander Kaczmarek (4), M.G. Gahan (IND) (3), Mateusz Skomiał (3), Andrzej Kulesza (3), Antoni Paprocki (2), Magdalena Budkiewicz (5½)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Igor Kowalenko (LAT)
Jacek Tomczak
WKS Kopernik
Akademia Szachowa Gliwice
9
2 Arturs Neikšāns (LAT) WKS Kopernik 7 9
3 Tomasz Warakomski Akademia Szachowa Gliwice 9
4 Toms Kantāns (LAT) Akademia Szachowa Gliwice 8 9
5 Maurice Schippers (NED)
Piotr Renkowski
Akademia Szachowa Gliwice
Gostmat 83 Gostynin
7 9
6 Aleksandra Lach Sempai Hetman Częstochowa 9
II liga
Sypniewo, 3 – 12 września 2021 (system szwajcarski, 9 rund, 6 szachownic)
Sędzia główny: Maciej Cybulski, dyrektor turnieju: Szymon Pieczewski
1 WKS II Kopernik * 17 40½ 18 Giecek Radków 9 24½
2 Rodło II Opole (↑) 15 36 19 Ognisko Rydułtowy 8 29
3 Mogalo Warszawa (↑) 13 30½ 20 Miedź II Legnica 8 28½
4 MCKiS Jaworzno (↑) 12 29 21 MOS Wieliczka 8 27
5 SKOK Chmielewskiego Lublin (↑) 12 27 22 Wiatrak Bydgoszcz 8 26½
6 Zieloni Zielonka (↑) 11 32 23 Hetman Wrocław 8 26
7 Hetman Konin (↑) 11 30 24 Rzeszowski Klub Szachowy 8 26
8 Victoria Chróścice 11 28½ 25 Hetman Koszalin 8 25½
9 YMCA Warszawa 10 31 26 Sparta Białołęka 8 25½
10 Rotmistrz Grudziądz 10 29 27 Zugzwang Warszawa (↓) 8 23½
11 Hetman Bydgoszcz 10 29 28 Piast Śrem (↓) 8 23
12 Korona Zakrzewo 10 28 29 KTS Kalisz (↓) 8 22½
13 AZS Politechnika Śląska Gliwice 10 25 30 Pogoń Oleśnica (↓) 6 23½
14 Roszada Żory 9 27½ 31 Mat Myślenice (↓) 5 23½
15 Goniec Żarów 9 27 32 Okucia Budowlane Łódź (↓) 5 23
16 Biały Król II Wisznia Mała 9 26½ 33 Szach Wolsztyn (↓) 3 16
17 Trzydziestka Olsztyn 9 25 34 Silesia II Racibórz (↓) 2 23
* bez prawa awansu (I drużyna w I lidze)
Składy drużyn awansujących
WKS II Kopernik * Paweł Kowalczyk (7), Petr Velička (CZE) (7½), Jakub Szotkowski (CZE) (6½), Ryszard Eggink (7), Kacper Karwowski (7½), Monika Krupa (5)
Rodło II Opole Filip Cukrowski (6), Karol Kacprzak (5½), Kacper Kacprzak (5½), Sebastian Półtorak (6½), Wiktoria Sowa (5½), Martyna Starosta (7)
Mogalo Warszawa Arkadiusz Bebel (5), Bartosz Sowul (7), Tomasz Głuszko (2½/3), Michał Solnicki (5½), Jan Zyśko (3½/7), Jacek Szwaj (1/2), Malvina Chrząszcz (2½/7), Monika Głuszko (1½/4), Monika Kaniak (2/4)
MCKiS Jaworzno Daniel Gumuła (4½), Jakub Garbowski (3½), Paweł Kołosowski (½/1), Ryszard Macioł (4½), Jacek Stachańczyk (7), Marcin Rosicki (3/8), Jolanta Guzik (4/5), Natalia Pluta (2/4)
SKOK Chmielewskiego Lublin Paweł Stoma (3/6), Rafał Łobejko (1½/3), Michał Mirosław (3½/8), Zbigniew Pyda (3/6), Paweł Panas (4½), Piotr Polkowski (1½/5), Marcin Mąka (5/8), Weronika Frączek (5/6), Agata Horbacz (0/3)
Zieloni Zielonka Piotr Mickiewicz (7½), Michał Mazurkiewicz (3½/8), Marcin Maciąga (7½), Robert Krasiewicz (4½), Robert Bugajski (4½), Jakub Seklecki (0/1), Anna Andrzejewska (4½)
Hetman Konin Włodzimierz Schmidt (4/8), Marcin Steczek (3/4), Sławomir Smagalski (5), Andrzej Świątnicki (4/8), Jarosław Smagalski (5/8), Witold Walaszczyk (4½/8), Katarzyna Bukowska (4½)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Piotr Mickiewicz Zieloni Zielonka 9
2 Petr Velička (CZE) WKS II Kopernik 9
3 Marcin Maciąga Zieloni Zielonka 9
4 Ryszard Eggink
Jacek Stachańczyk
WKS II Kopernik
MCKiS Jaworzno
7 9
5 Kacper Karwowski
Zenon Lamża
WKS II Kopernik
Ognisko Rydułtowy
9
6 Monika Gonsior Roszada Żory 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close