Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1979

31. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Piotrków Trybunalski, 10 – 25 lutego 1979
1978 | 1979 | 1980
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 mm Hanna Ereńska-Radzewska 2190 ½ 1 1 ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 1 1 11½
2 mm Grażyna Szmacińska 2155 ½ 1 ½ 1 1 ½ 1 1 0 1 0 1 1
3 mm Bożena Pytel 2040 0 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 ½ 1 ½ 1 8
4 k Bożena Sikora 2025 0 ½ ½ 1 ½ ½ ½ 1 1 ½ ½ 0 ½ 7 43,50
5 m Elżbieta Kowalska 1975 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 0 1 ½ 1 7 40,50
6 k Hanna Jagodzińska 1861 0 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 1 1 0 1 1 7 38,00
7 k Agnieszka Brustman 1980 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 36,25
8 k Elżbieta Sosnowska 1910 0 0 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 33,25
9 m Anna Jurczyńska 2090 ½ 0 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 6
10 k Hanna Grabczyńska 1747 0 1 0 0 0 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 31,50
11 mm Krystyna Radzikowska 2060 0 0 ½ ½ 1 0 ½ ½ ½ ½ ½ 0 1 31,50
12 k Iwona Świecik 2050 0 1 0 ½ 0 1 ½ 0 0 0 ½ ½ ½
13 m Iwona Jezierska 1965 0 0 ½ 1 ½ 0 0 0 0 0 1 ½ ½ 4
14 k Aldona Tańcula 1741 0 0 0 ½ 0 0 0 0 ½ ½ 0 ½ ½
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Hanna Jagodzińska 1 1.5 1.5 2 3 3 3 3.5 4.5 5.5 6.5 6.5 7 6
2  Elżbieta Kowalska 0.5 1 2 2.5 3 3 3 4 4 5 5.5 6 7 5
3  Hanna Ereńska-Radzewska 1 1.5 2.5 3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9.5 10.5 11.5 1
4  Bożena Pytel 0.5 1.5 2.5 3 3.5 3.5 4.5 5 5 6 6.5 7.5 8 3
5  Krystyna Radzikowska 0.5 0.5 1 1.5 1.5 2.5 2.5 3 4 4 4.5 5 5.5 11
6  Grażyna Szmacińska 0 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5.5 6 7 8 9 9 9.5 2
7  Iwona Świecik 0.5 0.5 1 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3 4 4.5 12
8  Bożena Sikora 0.5 1 2 2.5 2.5 3 4 4.5 5.5 5.5 6 6.5 7 4
9  Hanna Grabczyńska 1 2 2 2.5 3 4 4.5 5 5 5 5 5 5.5 10
10  Agnieszka Brustman 0.5 1 1.5 2 2.5 3.5 4.5 5 5.5 5.5 6 6 6.5 7
11  Iwona Jezierska 0.5 1.5 1.5 2 3 3 3 3.5 3.5 3.5 3.5 4 4 13
12  Elżbieta Sosnowska 0 0 0.5 0.5 1.5 2 2.5 3 4 5 5.5 6.5 6.5 8
13  Anna Jurczyńska 0.5 1 1 1.5 1.5 2.5 2.5 3 3.5 4.5 5 5.5 6 9
14  Aldona Tańcula 0 0.5 0.5 1 1 1 1 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2.5 14
1 runda
2 runda
H.Jagodzińska – A.Tańcula
E.Kowalska – A.Jurczyńska
H.Ereńska-Radzewska – E.Sosnowska
B.Pytel – I.Jezierska
K.Radzikowska – A.Brustman
G.Szmacińska – H.Grabczyńska
I.Świecik – B.Sikora
1 – 0
remis
1 – 0
remis
remis
0 – 1
remis
A.Tańcula – B.Sikora
H.Grabczyńska – I.Świecik
A.Brustman – G.Szmacińska
I.Jezierska – K.Radzikowska
E.Sosnowska – B.Pytel
A.Jurczyńska – H.Ereńska-Radzewska
H.Jagodzińska – E.Kowalska
remis
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
remis
remis
3 runda
4 runda
E.Kowalska – A.Tańcula
H.Ereńska-Radzewska – H.Jagodzińska
B.Pytel – A.Jurczyńska
K.Radzikowska – E.Sosnowska
G.Szmacińska – I.Jezierska
I.Świecik – A.Brustman
B.Sikora – H.Grabczyńska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
1 – 0
A.Tańcula – H.Grabczyńska
A.Brustman – B.Sikora
I.Jezierska – I.Świecik
E.Sosnowska – G.Szmacińska
A.Jurczyńska – K.Radzikowska
H.Jagodzińska – B.Pytel
E.Kowalska – H.Ereńska-Radzewska
remis
remis
remis
0 – 1
remis
remis
remis
5 runda
6 runda
H.Ereńska-Radzewska – A.Tańcula
B.Pytel – E.Kowalska
K.Radzikowska – H.Jagodzińska
G.Szmacińska – A.Jurczyńska
I.Świecik – E.Sosnowska
B.Sikora – I.Jezierska
H.Grabczyńska – A.Brustman
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
A.Tańcula – A.Brustman
I.Jezierska – H.Grabczyńska
E.Sosnowska – B.Sikora
A.Jurczyńska – I.Świecik
H.Jagodzińska – G.Szmacińska
E.Kowalska – K.Radzikowska
H.Ereńska-Radzewska – B.Pytel
0 – 1
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
7 runda
8 runda
B.Pytel – A.Tańcula
K.Radzikowska – H.Ereńska-Radzewska
G.Szmacińska – E.Kowalska
I.Świecik – H.Jagodzińska
B.Sikora – A.Jurczyńska
H.Grabczyńska – E.Sosnowska
A.Brustman – I.Jezierska
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
A.Tańcula – I.Jezierska
E.Sosnowska – A.Brustman
A.Jurczyńska – H.Grabczyńska
H.Jagodzińska – B.Sikora
E.Kowalska – I.Świecik
H.Ereńska-Radzewska – G.Szmacińska
B.Pytel – K.Radzikowska
remis
remis
remis
remis
1 – 0
remis
remis
9 runda
10 runda
K.Radzikowska – A.Tańcula
G.Szmacińska – B.Pytel
I.Świecik – H.Ereńska-Radzewska
B.Sikora – E.Kowalska
H.Grabczyńska – H.Jagodzińska
A.Brustman – A.Jurczyńska
I.Jezierska – E.Sosnowska
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
A.Tańcula – E.Sosnowska
A.Jurczyńska – I.Jezierska
H.Jagodzińska – A.Brustman
E.Kowalska – H.Grabczyńska
H.Ereńska-Radzewska – B.Sikora
B.Pytel – I.Świecik
K.Radzikowska – G.Szmacińska
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
11 runda
12 runda
G.Szmacińska – A.Tańcula
I.Świecik – K.Radzikowska
B.Sikora – B.Pytel
H.Grabczyńska – H.Ereńska-Radzewska
A.Brustman – E.Kowalska
I.Jezierska – H.Jagodzińska
E.Sosnowska – A.Jurczyńska
1 – 0
remis
remis
0 – 1
remis
0 – 1
remis
A.Tańcula – A.Jurczyńska
H.Jagodzińska – E.Sosnowska
E.Kowalska – I.Jezierska
H.Ereńska-Radzewska – A.Brustman
B.Pytel – H.Grabczyńska
K.Radzikowska – B.Sikora
G.Szmacińska – I.Świecik
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
13 runda
I.Świecik – A.Tańcula
B.Sikora – G.Szmacińska
H.Grabczyńska – K.Radzikowska
A.Brustman – B.Pytel
I.Jezierska – H.Ereńska-Radzewska
E.Sosnowska – E.Kowalska
A.Jurczyńska – H.Jagodzińska
remis
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
remis

Sędzia główny: Jerzy Ożarowski

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close