Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 1996

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 1996

1995 | 1996 | 1997
Szachy szybkie – P-30 (mężczyźni + kobiety)
Opole, 10 – 11 listopada 1996 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Czesław Szmigielski, 180 uczestników
1 mm Tomasz Markowski 2540
2 mm Artur Pieniążek 2425
3 Przemysław Skalik 2335
4 Marek Oliwa 2380
5 mm Marek Matlak 2445 8
6 mf Bogdan Grabarczyk 2440 8
7 mm Mirosław Grabarczyk 2525 8
8 Artur Jakubiec 2455 8
9 mm Klaudiusz Urban 2470 8
10 mm Bartosz Soćko 2445 8
11 Marek Figiel 2310 8
12 mm Dominik Pędzich 2445
13 mm Paweł Jaracz 2395
14 mm Jacek Gdański 2485
15 mm Stanisław Kostyra 2360
16 mm Aleksander Czerwoński 2410
17 mm Witalis Sapis 2455
18 mm Paweł Stempin 2435
19 Patryk Oliwa
20 Łukasz Cyborowski 2270
21 Łukasz Dworakowski 2345 7
22 mm Zbigniew Jaśnikowski 2440 7
23 Piotr Dobrowolski 2390 7
24 mf Leszek Węglarz 2380 7
25 Paweł Blehm 2395 7
26 mm Włodzimierz Kruszyński 2380 7
27 Marcin Dziuba 2085 7
28 Jacek Dawidów 2370 7
29 mf Tadeusz Helis 2245 7
30 Jerzy Struk 2125 7
31 Ryszard Grossmann 2210 7
32 Stefan Kempa 2175 7
33 Kazimierz Olszyński 2200 7
34 Grzegorz Antkowiak 2225 7
35 Damian Markowski 2270
36 Robert Tustanowski 2240
37 mf Wiesław Janocha 2400
38 mm Grzegorz Łukasiewicz 2385
39 Zbigniew Wieczorek 2320
40 Marek Łada 2220
41 Jan Piński 2320
42 Mieczysław Stypka 2220
43 Józef Jaracz
44 Wiesław Krużynski 2145
45 am Włodzimierz Schmidt 2430
46 Zenon Lamża 2245
47 Piotr Bartosik 2260
48 Krzysztof Jasik 2160
49 Piotr Stefanek 2110
50 Nikołaj Osipow 2250
51 Bartłomiej Wilk 2210
52 Michał Praszak 2285 6
53 Mirosław Gawroński 2220 6
54 Jerzy Ciruk 2265 6
55 Olaf Michalski 2305 6
56 Rafał Małecki 2150 6
57 Grzegorz Murawski 2245 6
58 Ryszard Gąsiorowski 2235 6
59 Józef Ferenc 2240 6
60 mf Jerzy Kubień 2330 6
61 mm Franciszek Borkowski 2375 6
62 mm Krzysztof Żołnierowicz 2360 6
63 Sławomir Ulak 2310 6
64 Dariusz Ludwikowski 2230 6
65 Marek Stryjecki 2160 6
66 Tadeusz Dryzek 6
67 Tomasz Delega 2110 6
68 Łukasz Wściubiak 2090 6
69 Wojciech Kowalczuk 6
70 Alan Rosenbeiger 2105 6
71 Aleksander Hnydiuk 2280 6
72 Bartłomiej Izbiński 2215 6
73 Kazimierz Gulanowski 6
74 Rafał Gunajew
75 Krzysztof Kapral 2010
76 Jerzy Kot 2250
77 Jacek Orzechowski 2280
78 Franciszek Prochownik 2230
79 Jan Siekaniec 2205
80 Grzegorz Czerkawski
81 Henryk Banasik 2155
82 Rafał Tymrakiewicz 2220
83 Kamil Gałuszka
84 Marcin Szajda
85 Stanisław Zawadzki
86 Cezary Owczarek
87 Rafał Zgadzaj 2080
158 uczestników
1 am Monika Bobrowska 2325
2 am Agnieszka Brustman 2370 8
3 mm Joanna Dworakowska 2295
4 Anna Kucypera 2030 7
5 mf Dorota Iwaniuk 2160
6 mf Olimpia Bartosik 2225
7 Karolina Szymanowska
8 am Krystyna Dąbrowska 2270 6
9 mm Czesława Pilarska 2150 6
10 Agnieszka Słabek 2075 6
11 Anna Łukasiewicz 2165 6
12 mf Renata Henc 2140 6
13 Elżbieta Janiszyn 6
14 mf Małgorzata Bednarska 2165
15 am Hanna Ereńska-Radzewska 2215
16 Maja Kotwicka
17 Magdalena Zawadzka 5
18 Anna Maleska 2045 4
19 Alicja Chmielińska
20 Maja Nowakowska
21 Marta Taboła
22 Dominika Nowak

Tytuły i rankingi FIDE zgodne z Listą rankingową FIDE na dzień 1 stycznia 1996

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close