Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 1997

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 1997

1996 | 1997 | 1998
Szachy szybkie – P-30 (mężczyźni + kobiety)
VIII Tumska Wieża
Płock, 5 – 6 kwietnia 1997 (system szwajcarski, 11 rund – jeden turniej; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Sędzia główny: Paweł Siniarski, 107 uczestników
1   mm Konstantin Czernyszow (RUS) 2450 9
2   mm Tomasz Markowski 2510
3   mm Bartosz Soćko 2435 8
4   am Robert Kempiński 2515 8
5   mm Zbigniew Jaśnikowski 2405 8
6   mm Dominik Pędzich 2465 8
7   mm Mirosław Grabarczyk 2480 8
8   mm Jacek Gdański 2485
9   mm Jurij Zezulkin (BLR) 2465
10     Artur Jakubiec 2455
11   mm Paweł Jaracz 2445
12   am Aleksander Wojtkiewicz 2565
13   mf Ignacy Nowak 2385
14   mf Janusz Żyła 2305
15   mf Mirosław Maciejewski 2355 7
16     Marek Oliwa 2360 7
17   mf Bogdan Grabarczyk 2460 7
18   mm Jan Adamski 2405 7
19   mm Piotr Staniszewski 2440 7
20   mm Michaił Kisłow (RUS) 2420 7
21   mm Krzysztof Żołnierowicz 2370 7
22     Dariusz Mikrut 2205 7
23   mm Witalis Sapis 2430
24     Mirosław Gawroński 2205
25   mm Stanisław Kostyra 2360
26     Grzegorz Toczek 2275
27     Nikołaj Osipow 2245
28     Lech Sopur 2265
29     Mieczysław Stypka 2215
30     Mariusz Duch 2260
31     Miroslav Dinić (BIH)  
32     Radosław Jedynak 2145
33     Jerzy Kot 2195
34   mf Leszek Węglarz 2370
35     Mariusz Mazalon 2200 6
36 1 am Krystyna Dąbrowska 2250 6
37     Marian Morcinek 2285 6
38 2 mm Joanna Dworakowska 2285 6
39 3 am Agnieszka Brustman 2415 6
40     Krzysztof Lisowski 2220 6
41     Krystian Jędryczka 2165 6
42     Andrzej Maniocha 2310 6
43     Marek Łada 2215 6
44     Paweł Flak   6
45     Andrzej Miroński   6
46     Bogdan Olejarczyk 2170 6
47     Józef Jaracz   6
48     Paweł Ciekliński   6
49     Leszek Radwan 2190
50     Ryszard Wolny 2305
51     Marek Karolak  
52     Rafał Szymczak 2105
53 4   Barbara Grabarska 2135
54     Rafał Przedmojski 2335
55 5   Anna Kucypera 2060
56 6 mm Liliana Leszner 2155
57     Piotr Miller  
58     Krzysztof Kiełczewski 2220
59 7 mf Dorota Iwaniuk 2160
60     Adam Czekalski 2075
61     Holger Bergmann (GER) 2165
62 8   Anna Protaziuk 2055
63     Zdzisław Morawiec  
64     Maciej Strzałba   5
65     Edward Helaszek 2225 5
66     Grzegorz Kapturowski   5
67 9   Magdalena Kludacz 2180 5
68     Jerzy Daniluk 2210 5
69     Karol Michalski   5
70 10   Agnieszka Słabek 2085 5
71     Zdzisław Jastrzębski   5
72     Stanisław Pękacki 2070 5
73 11   Agnieszka Pikulska   5
74     Daniel Kulczycki   5
75     Karol Oszczanowski   5
76     Andrzej Szewczak  
77     Kamil Borkowski  
78     Paweł Zawadzki  
79     Grzegorz Falkowski  
80     Tomasz Delega 2080
81     Krzysztof Kamiński  
82     Jerzy Kuleszo  
83     Jakub Seklecki  
84     Józef Szalkowski  
85     Jan Wójcik  
86     Paweł Chrobot  
87     Mariusz Grochowski   4
88 12   Karolina Szymanowska   4
89     Bartłomiej Matlęga   4
90     Zbigniew Kurkowski   4
91     Krzysztof Grochulski   4
92     Andre Bitzer (GER)   4
93     Jerzy Rzenica   4
94     Łukasz Pakuła  
95 13   Grażyna Stypka  
96     Marcin Jaworowicz  
97     Dariusz Witkowski  
98     Rajmund Gątarek  
99     Jerzy Ejkszto  
100     Aleksander Pliszkiewicz  
101     Stanisław Ozdowski   3
102     Dominik Jezierski   3
103     Tomasz Pietrzak  
104     Monika Liebert (GER)   2
105     Jochen Crombach (GER)   2
106     Tomasz Pakuła  
107     Jerzy Struk 2125 ½
 

Tytuły i rankingi FIDE zgodne z Listą rankingową FIDE na dzień 1 stycznia 1997

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close