Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2018

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2018

2017 | 2018 | 2019
Szachy klasyczne – U18 (juniorzy + juniorki)
Jastrzębia Góra, 11 – 18 marca 2018 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Antoni Szustakowski 2297 7 1 mm Oliwia Kiołbasa 2170
2 mf Igor Kowalski 2303 2 mf Julia Antolak 2185 8
3 mf Kacper Grela 2321 3 k Joanna Kaczmarska 1979 6
4 mf Patryk Chylewski 2313 4 k++ Pola Parol 1917 6
5 mf Szymon Gumularz 2462 6 5 k++ Wiktoria Cieślak 1810
6 k Bartosz Wyczling 2103 6 6 k Zofia Frej 2006
7 k Krzysztof Łukasiewicz 2209 7 I Anna Przepióra 1471
8 k+ Szymon Walter 2330 8 k Agata Stebel 1837 5
9 I++ Artur Hrymowicz 2156 9 k Weronika Łęczek 1831 5
10 k Oskar Wołoch 2107 5 10 k Marika Kostecka 1975 5
11 mf Kamil Kozioł 2262 5 11 I++ Zuzanna Szeląg 1888 5
12 I+ Mateusz Brożyna 2147 5 12 I++ Natalia Guzik 1655
13 I+ Michał Słomczewski 2045 5 13 I++ Agnieszka Buchta 1762
14 mf Michał Karpus 2367 14 I Anna Krzysztyńska 1759
15 I+ Franciszek Sernecki 2160 15 I++ Karolina Kindler 1758
16 k Witold Klepek 2126 16 I++ Barbara Trybowska 1757
17 I Paweł Świder 1941 17 I++ Maria Krzywnicka 1861 4
18 I++ Filip Janiszewski 1869 18 k Anna Karykowska 1950 4
19 I Maciej Kołoczek 1864 19 I+ Julia Trusz 1696 4
20 I++ Kacper Jarzębowski 1914 20 I+ Zuzanna Borkowska 1665 4
21 k Jakub Garbowski 2112 4 21 I++ Dominika Gredka 1725 4
22 I+ Antoni Fritz 1980 4 22 k Agata Dwilewicz 1846 4
23 k+ Krzysztof Raczyński 2124 4 23 I+ Anita Daliga 1634 4
24 k+ Kacper Bilczewski 2161 4 24 I++ Jagoda Wójcik 1670
25 I++ Michał Choina 1906 4 25 I++ Anna Winter 1435 3
26 k Łukasz Zaleski 2132 26 I++ Sylwia Zamarska 1623 3
27 I Adam Jordan 1748 27 I++ Zuzanna Jurkiewicz 1534 3
28 k Aleksander Kuś 2009 28 I++ Weronika Tkaczyk 1500
29 I Maciej Rak 1694 29 I Paulina Pędrak 1446
30 I Kacper Racławicki 1738 30 I Julia Surpeta 1590 2
31 I++ Szymon Dryja 1896 3
32 I++ Maciej Kamiński 1957
33 I+ Rafał Bojczewski 1790 2
34 I Szymon Kupiecki 1827
Szachy klasyczne – U16 (juniorzy + juniorki)
Jastrzębia Góra, 11 – 18 marca 2018 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Jakub Kosakowski 2301 7 1 kmf Maria Malicka 2135
2 mf Kosma Pacan-Milej 2265 2 k+ Michalina Rudzińska 2066 7
3 mf Mieszko Miś 2306 6 3 mf Honorata Kucharska 2085 6
4 kmf Paweł Teclaf 2386 6 4 k+ Zuzanna Kalinowska 1980 6
5 k Iwo Godzwon 2222 6 5 mf Liwia Jarocka 1989 6
6 I++ Jakub Fus 2194 6 6 k Patrycja Waszczuk 1927 6
7 k Jan Kokoszczyński 2108 6 7 I++ Joanna Furtak 1683
8 k++ Radosław Psyk 2313 6 8 k Magdalena Harazińska 2053
9 mf Miłosz Szpar 2376 6 9 I++ Zuzanna Kulpa 1839
10 I+ Maciej Pytel 2037 10 k Joanna Święch 1995
11 k Mateusz Lis 2132 11 I++ Magdalena Budkiewicz 1739 5
12 k Antoni Kozak 2148 5 12 k Wiktoria Sowa 1993 5
13 mf Krzysztof Szczurek 2089 5 13 I Maria Koruch 1627 5
14 I Michał Wierzbicki 1867 5 14 k Paulina Raczykowska 1897 5
15 I Paweł Piekielny 1787 5 15 I++ Aleksandra Tarka 1761 5
16 I++ Mikołaj Nowak 2065 5 16 I++ Zofia Hryń 1574
17 I+ Adam Kopaczewski 1996 17 k+ Pola Mościcka 1868
18 I++ Tomasz Musiał 2130 18 I Maria Karłyk 1636
19 I Paweł Distel 1715 19 k Aleksandra Czarniecka 2015
20 I+ Mikołaj Polczyk 2051 4 20 I Aleksandra Hryń 1558
21 I++ Jan Golecki 1850 4 21 I Aleksandra Michalska 1661
22 I++ Bartosz Warchoł 1969 4 22 I Debora Choińska 1503 4
23 I Patryk Mike 1945 4 23 I++ Amelia Pyzio 1780 4
24 I+ Tomasz Gałuszka 2038 4 24 I+ Maria Elena Lascar 1540 4
25 I+ Oskar Dixa 1775 4 25 I Wiktoria Sivickis 1627 4
26 I Ziemowit Ossoliński 1858 4 26 I+ Olga Bilczewska 1609 4
27 kmf Marek Pniaczek 2239 4 27 I Kinga Chomicka 1398 4
28 I Jan Kukorowski 1699 4 28 I++ Sandra Orlik 1699
29 I+ Tomasz Posłuszny 1892 4 29 I+ Anna Roszkiewicz 1693
30 I Borys Paliwoda 1912 4 30 I++ Maja Filipska 1708
31 I Bartosz Dźwierzyński 1828 4 31 I Kinga Wołągiewicz 1689
32 I Andrzej Kulesza 1903 32 I+ Aleksandra Skiba 1734 3
33 I Jakub Żółkiewski 1835 33 I Daria Sawa 1432 3
34 I Maciej Strzelecki 1952 3 34 I Patrycja Zygmunt 1370 2
35 II Miłosz Rogala 1749 3 35 I Julia Nowicka 1283 2
36 I Szymon Poziomkowski 1923 3 36 II+ Marcelina Komorowska 1209
37 II+ Krzysztof Iwańczuk 1655 2
Szachy klasyczne – U14 (juniorzy + juniorki)
Sypniewo, 28 kwietnia – 5 maja 2018 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Magdalena Judek, ChessManager: juniorzy | juniorki
1 k Maciej Czopor 2153 8 1 k Emilia Dyląg 1871
2 k Oskar Ogłaza 2237 2 I+ Lena Zarębska 1754 7
3 k++ Jonasz Baum 2121 6 3 I++ Barbara Goraj 1784
4 I Mateusz Górkiewicz 1854 6 4 kmf Monika Marcińczyk 1804
5 I Gracjan Grzesik 1884 6 5 I++ Martyna Wikar 2029 6
6 I Mateusz Wysocki 1626 6 I+ Irena Hertlein 1582 6
7 I Michał Fiedorek 2081 7 I++ Zuzanna Adamczyk 1741
8 I Stanisław Paprocki 1748 8 I++ Lidia Czarnecka 1809
9 I Sebastian Półtorak 1705 9 I Kinga Mytnik 1334
10 I Bartłomiej Turski 1830 10 I Marta Krzyżosiak 1567
11 I++ Bartłomiej Niedbała 1956 11 I Julianna Libura 1466
12 kmf Filip Łuczak 2126 12 I Julia Kudlak 1209
13 I Krzysztof Oleksy 1746 13 I++ Gabriela Króliczek 1729
14 I Bartosz Panek 1688 14 I Hanna Trzaskowska 1589
15 I Dominik Kania 1758 15 I Emilia Mężykowska 1464
16 I++ Tymon Czernek 2057 5 16 I+ Anna Krzyżosiak 1552
17 I Kacper Kacprzak 1668 5 17 I Elżbieta Pisarek 1434
18 I Mateusz Wąsik 1624 5 18 I Martyna Jędrzejko 1482
19 II Szymon Skawiński 1399 5 19 I++ Oliwia Mirowska 1492 5
20 I Michał Redzisz 1950 5 20 I+ Wiktoria Zniszczoł 1555 5
21 II Krzysztof Majewski 1555 5 21 I Julia Wojtas 1436 5
22 I+ Jakub Suder 1895 5 22 I Aleksandra Kieca 1427 5
23 I Ryszard Ćwiek 1809 5 23 I Weronika Wawrzyniak 1377
24 I Tomasz Bąchór 1953 24 I Milena Ślusarczyk 1449
25 I Szymon Skurniak 1821 25 I Jagoda Bieńko 1476
26 II Krzysztof Iwaszkiewicz 1530 26 I Hanna Bugaj 1427
27 I Michał Koziorowicz 1860 27 I+ Zuzanna Łukasik 1568
28 I Artur Oborski 1921 28 I Zuzanna Siekańska 1434
29 I Maciej Kietrys 1699 29 I Michalina Matyjasek 1361
30 I+ Karol Kacprzak 1794 30 I Roksana Nowak 1352
31 I+ Daniel Trybuś 1831 31 I Aleksandra Szczypawka 1483
32 I Jakub Czechowski 1770 4 32 I Zofia Mrozek 1234 4
33 kmf Tymon Ochędzan 2047 4 33 I Alicja Słoniewska 1360 4
34 I++ Kamil Dzida 1938 4 34 I+ Monika Anyż 1349 4
35 II+ Michał Kozłowski 1648 4 35 I Maria Sokół 1401 4
36 I Patryk Wolaniecki 1762 4 36 I Natalia Myśliwiec 1391 4
37 II Paweł Czarniecki 1412 4 37 I Weronika Kaznowska 1131 4
38 I Jakub Luberański 1880 4 38 I Jessica Cieślak 1357 4
39 I Michał Szydło 1673 39 I Karolina Kulpa 1288
39 I Maksymilian Majdański 1626 40 I+ Marta Mucha 1432
41 I Wojciech Haliniak 1614 41 I Malwina Szewczyk 1257
42 II Szymon Józefczyk 1562 42 I Zofia Reszka 1286
43 I+ Adam Sieczkowski 1695 43 II+ Agnieszka Polakowska 1180
44 II+ Dominik Czarnomski 1554 44 I Edyta Wysocka 1301 3
45 I Olaf Bartoszewski-Reiski 1668 3 45 III Marta Bychowska 1114 3
46 I Rafał Topoła 1660 46 II Agnieszka Retz 1172 3
47 II+ Krzysztof Kujawa 1595 47 I Weronika Lewandowska 1219 3
47 II Aleksander Józefik 1266 48 I Emilia Hals 1335 3
49 I Igor Kałkowski 1720 49 II Diana Franek 1190
50 II Szymon Wojtasik 1329 50 II Gabriela Pieczewska 1203 2
51 II Norbert Bukała 1453 51 II+ Ewelina Kot 1148
52 II Adrian Michalski 1355 52 II Aleksandra Gromek 1101
Szachy klasyczne – U12 (juniorzy + juniorki)
Sypniewo, 28 kwietnia – 5 maja 2018 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Magdalena Judek, ChessManager: juniorzy | juniorki
1 k Jakub Chyży 2071 1 I+ Lena Mróz 1501
2 I Hubert Meers 1737 7 2 kmf Martyna Starosta 1607 7
3 I Maciej Jeda 1751 3 I Magda Oborska 1336 7
4 I Piotr Karwacki 1720 4 I+ Weronika Zabrzańska 1557
5 I Jan Klimkowski 1836 5 I Barbara Kowalczyk 1261
6 kmf Bartosz Fiszer 2004 6 I Izabela Tokarz 1337 6
7 I Patryk Trzebiński 1628 6 7 I Klaudia Bar 1295 6
8 II Filip Nowak 1475 6 8 I Anna Dallemura 1268 6
9 II+ Krzysztof Matela 1642 9 I Helena Kucharska 1247 6
10 I Antoni Paprocki 1808 10 I Magdalena Pawicka 1789
11 I Iwo Karolczuk 1723 11 I Magdalena Gaj 1585
12 I Filip Wnęk 1760 12 I++ Zuzanna Rejniak 1458
13 I Krystian Paszkowski 1563 13 I Lena Obrochta 1342
14 I Marek Madej 1734 14 I Alicja Białek 1315
15 I Dariusz Dziewoński 1805 15 I Ewa Barwińska 1517 5
16 I Aleks Bancarewicz 1708 16 I Zuzanna Jędrzejewska 1152 5
17 I Mikołaj Wieczorek 1761 5 17 I Anna Miranowska 1146 5
18 I Piotr Madajczak 1618 5 18 I Oliwia Ścisła 1469 5
19 I Jan Wojdak 1795 5 19 I Maja Garbowska 1207 5
20 I Paweł Jędraszek 1514 5 20 I Nikola Grzesik 1313 5
21 II+ Hubert Backiel 1653 21 I Julia Giemza 1195 5
22 I Jakub Herwy 1590 22 I Zofia Roszkiewicz 1257 5
23 II Zbigniew Wiatrowski 1427 23 II+ Katarzyna Kuczyńska 1131 5
24 I Alan Bogusz 1683 24 II+ Karolina Więcek 1221 5
25 II+ Filip Nowicki 1511 25 I Matylda Szczotka 1204
26 II Antoni Serewa 1392 26 I+ Maria Siekańska 1550
27 II Szymon Pancewicz 1337 27 I Maria Pałejko 1294
28 II Mikołaj Krupiński 1547 28 I Maja Mazurek 1233
29 kmf Piotr Kejna 1483 29 I Katarzyna Pastuszko 1357
30 I Igor Wilk 1558 30 II Aleksandra Szewczuk 1178
31 II Karol Krahel 1427 4 31 II Sara Wichura 1179 4
32 II+ Andrzej Czernecki 1418 4 32 I Emilia Szopa 1261 4
33 II Grzegorz Iwaszkiewicz 1411 4 33 I Wiktoria Olszewska 1117 4
34 II+ Piotr Paździerz 1440 4 34 I Wiktoria Janikowska 1369 4
35 II Karol Dembicki 1370 4 35 I Weronika Bukała 1255 4
36 I Michał Demski 1538 4 36 I Zuzanna Arciszewska 1302 4
37 II Michał Taranowicz 1487 4 37 II Kornelia Sivickis 1600 4
38 II Piotr Kołodziejski 1418 4 38 II+ Martyna Walendykiewicz 1071
39 II Karol Wawrzyniak 1224 39 I Karolina Szymajda 1215
40 II Artur Grządka 1269 40 I Anna Tim 1189
41 II Gabriel Jarocki 1427 41 I Magdalena Pudełko 1241
42 II Szymon Trochimczuk 1251 3 42 I Anna Maślewska 1124
43 I Bartłomiej Błaźniak 1385 3 43 II Jagoda Romejko 1083 3
44 II+ Marek Kycia 1460 3 44 II Aleksandra Para 1600 3
45 I Szymon Malinowski 1549 3 45 II Julia Wieczorek 1086 3
46 II Karol Doskocz 1467 3 46 I Patrycja Golińska 1056 3
47 II Michał Kozłowski 1327 3 47 I Emilia Skólska 1211
48 II Maciej Zalega 1309 48 II Matylda Brelińska 1051
49 II Krzysztof Ciszewski 1646 49 II Katarzyna Karyś 1084
50 II Maciej Owczarzak 1402 50 II+ Jaśmina Kanduła 1143
51 II Samuel Kątny 1343 51 II Wiktoria Sobieraj 1130 2
52 II Szymon Wydmański 1361 2 52 II Krystyna Ziegert 1600
Szachy klasyczne – U10 (juniorzy + juniorki)
Chrusty, 24 lutego – 4 marca 2018 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II+ Jakub Seemann 1627 1 I Klara Szczotka 1341
2 II+ Igor Musiał 1399 7 2 kmf Wiktoria Śmietańska 1448 8
3 kmf Błażej Grot 1418 7 3 II Zofia Kulczycka 1196
4 kmf Kamil Warchoł 1431 4 II Adrianna Banasiak
5 II Cyprian Mulawa 1191 5 I Julia Salamon 1041
6 I Dawid Wierzbicki 1419 6 6 II+ Alessia Natoli 1290
7 II+ Wojciech Borowik 1527 6 7 I Joanna Pietryk 1194 6
8 II Bartosz Bartodziej 1468 6 8 II+ Zuzanna Gaszka 1201 6
9 I Wojciech Wielgus 1517 6 9 II+ Magdalena Filipiak 1175 6
10 II+ Kacper Karp 1287 6 10 II Maja Nieckarz 1115 6
11 II Gabriel Baszczyński 1299 6 11 II Paulina Prędkiewicz 1076 6
12 II Jan Skrzypiński 1194 6 12 II+ Weronika Śliwicka 1021 6
13 II Szymon Ptaszyński 1312 6 13 II Gabriela Pałejko 1093 6
14 II Flawian Krawczyk 1580 6 14 II+ Emilia Jaros 1041
15 II Michał Grzebieniowski 1194 15 II Anna Ślusarczyk
16 II+ Filip Klim 1232 16 II Monika Borowik 1012
17 II Jacek Adamala 1310 17 II+ Julia Dallemura 1240
18 II Hubert Zięba 1331 18 II Kinga Gładyszewska 1111
19 II Jan Król 1310 19 II+ Kinga Łupińska
20 II Maciej Pełka 1227 20 II Beata Pniewska 5
21 II Krzysztof Wojtacha 1150 21 II Pola Seemann 1142 5
22 II Paweł Musin 1151 5 22 II+ Joanna Bandyk 5
23 II Paweł Sowiński 1142 5 23 II Tatiana Rybka 5
24 II Dawid Skowron 1205 5 24 I Zofia Łaźniewska 1255 5
25 III Szczepan Wilgosz 5 25 II+ Anna Kicińska 5
26 II Szymon Stanik 1137 5 26 II Julia Wiszniewska 1094 5
27 II Maciej Kraśniewski 1232 5 27 II Emilia Sprzęczka 5
28 III Franciszek Bochniak 1059 5 28 II Jagoda Dzierzgowska 5
29 II Miłosz Murawski 1068 29 II Zofia Stankiewicz 5
30 II Tymon Jaworski 1403 30 II Wiktoria Boćwińska 5
31 II Adam Bartoszczuk 1180 31 III Zofia Prawucka 5
32 II Michał Rożek 1196 32 III Joanna Lewicka 5
33 II Oskar Śniadecki 1277 33 II Jagoda Świderska
34 II Fabian Spionkowski 1125 34 II Alicja Mościcka
35 II Dawid Jasiulewicz 1141 35 II Alicja Wojs 1095
36 II Dominik Nocek 1150 36 II+ Michalina Semeradt 1060
37 II Leon Duda 1186 37 II Blanka Mierzyńska
38 III Mateusz Uhryn 1154 38 III Hanna Arabas 4
39 III Jakub Liśkiewicz 4 39 I Anna Czarniecka 1100 4
40 II Antoni Komendecki 1123 4 40 II Wiktoria Chiszko 4
41 II Kamil Pawłowski 1054 4 41 II+ Laura Najdecka 4
42 III Igor Steckiewicz 4 42 II Kinga Lajdamik 4
43 III Tomasz Adamala 1196 4 43 II Karolina Myrmus 1093 4
44 III Szymon Duda 1085 4 44 II Emilia Karnasiewicz 4
45 II Wiktor Zmarzły 1185 4 45 II Aleksandra Pastuszka 1069 4
46 III Igor Szczepaniak 4 46 II+ Marcelina Łaszczuk 4
47 III Jan Dudek 4 47 III Wiktoria Zapałowska 4
48 II Maciej Wolak 1101 4 48 II Kinga Marczyk 1053
49 II Marcin Przewłocki 1173 4 49 II Julia Cichoń
50 II Marcel Maciejek 1165 4 50 II Natasza Klimko
51 II Antoni Olszewski 1061 51 II Marcelina Brelińska
52 II Krzysztof Raczek 1290 52 III Maria Grudzień
53 III Wiktor Partyka 53 II Agata Łosińska
54 II Marek Szreter 1172 54 II Paulina Moniuszko
55 II Grzegorz Fil 1184 55 III Sandra Konkol
56 III Kornel Chomicki 1093 3 56 III Wiktoria Dziodko
57 II Dawid Jabłoński 3 57 III Monika Chruszcz
58 II Mikołaj Grobelny 1031 3 58 II Anna Makarec 3
59 III Mikołaj Śledziona 3 59 III Martyna Mansz 3
60 II Bartosz Tarłowski 3 60 III Dalia Czarkowska 3
61 III Tomasz Makuch 1149 3 61 II Anna Nurkiewicz 1161 3
62 III Marcin Ratajczak 1062 3 62 III Helena Pyrc 3
63 II Tomasz Żmuda 1191 3 63 II Julia Wittych
64 III Antoni Góral 1047 3 64 III Nadia Konkol
65 III Jakub Kowalczyk 65 IV Amanda Najdecka 2
66 II Filip Pawicki 1219 2 66 III Julia Gibalska 2
67 III Radosław Majewski 1 67 III Aleksandra Moniuszko 1
Szachy klasyczne – U8 (juniorzy + juniorki)
Poronin, 1 – 6 maja 2018 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Paweł Sowiński 1328 8 1 kmf Wiktoria Śmietańska 1410
2 III Szymon Suska 1023 8 2 II Monika Borowik 1051
3 II Wiktor Zmarzły 1148 3 II Kinga Lajdamik 1110 7
4 II Juliusz Klim 1087 4 II Anna Nurkiewicz 1160 6
5 III Kornel Chomicki 1085 5 III Nadia Konkol 6
6 III Nikodem Bieroński 1089 6 II Zuzanna Maciejczuk 6
7 III Filip Ochędzan 1347 7 III Blanka Polakiewicz 6
8 II Krzysztof Wojtacha 1203 6 8 III Hanna Pietryk 6
9 III Szymon Dunda 6 9 II Gabriela Drozd 5
10 II Jaromir Jagodziński 6 10 III Natalia Strzoda 5
11 II Mikołaj Grobelny 1053 6 11 III Dominika Doskocz 1081 5
12 II Karol Kozak 1052 6 12 III Zofia Kicińska 5
13 III Eryk Krawczyk 6 13 II Amelia Dróżdż 5
14 III Dawid Futyma 6 14 III Agnieszka Kurnicka 5
15 III Sebastian Baliś 1033 15 IV Maja Pastuszka 5
16 III Łukasz Uhryn 1158 16 II Maja Wieczorek 1074 5
17 III Dawid Ogłaza 1005 17 III Anna Sok
18 III Jeremi Wesołowski 18 III Natalia Biedrzycka
19 II Bartosz Zychowicz 1041 19 IV Irena Pajer 4
20 III Piotr Kwapisz 20 IV Dominika Chomik 4
21 III Marek Konieczny 21 IV Monika Filipiak 4
22 IV Grzegorz Komendecki 22 IV Julia Godula 4
23 III Michał Kaszuba 23 IV Aleksandra Stupak 4
24 III Oliwier Sienicki 5 24 III Amelia Górska
25 III Filip Kudraszow 5 25 III Maria Kidoń
26 IV Bartosz Kulesza 5 26 IV Emilia Prędkiewicz
27 III Bartosz Skupin 5 27 IV Anna Konstanciuk
28 III Jakub Jamka 5 28 III Katarzyna Radzewicz
29 III Franciszek Klask 1172 5 29 IV Joanna Ksionek
30 IV Stanisław Zieleń 5 30 V Karolina Zarzycka
31 III Maksymilian Krogulski 5 31 III Lilia Czobanian 3
32 III Piotr Pęksa 5 32 IV Julia Cheda
33 IV Wojciech Słoniewski 5 33 IV Róża Zabrzańska 1
34 IV Bartłomiej Płoskonka 5 34 V Weronika Burak 1
35 II Filip Pawicki 1083
36 III Dominik Kisiel
37 III Tomasz Adamala 1153
38 III Marcin Zabrzański
39 IV Jan Baranowski
40 IV Ian Seo
41 IV Ignacy Sokulski
42 III Wojciech Adamala
74 uczestników

 

Olimpiada Batumi 2018

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close