Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2017

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2017

2016 | 2017 | 2018
Szachy klasyczne – U18 (juniorzy + juniorki)
Ustroń, 11 – 19 marca 2017 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Igor Janik 2377 8 1 mm Oliwia Kiołbasa 2204 8
2 m Kamil Nowak 2311 2 mf Julia Antolak 2102 7
3 mf Kacper Grela 2284 3 m Anna Kubicka 2211
4 mf Stanisław Żyłka 2297 6 4 kmf Agnieszka Dmochowska 2133
5 mf Mikołaj Winiarski 2279 5 k Katarzyna Dwilewicz 1933
6 mf Kamil Kozioł 2308 6 k++ Wiktoria Cieślak 1957
7 k Szymon Walter 2227 7 k+ Pola Parol 1960
8 k Łukasz Zaleski 2263 8 I++ Anna Karykowska 1830
9 k Kacper Bilczewski 2100 9 I+ Zuzanna Jurkiewicz 1603
10 k Witold Klepek 2121 5 10 I++ Weronika Posuniak 1803
11 I Bartosz Rudecki 1907 5 11 I++ Julia Murawko 1733 5
12 I++ Maciej Adamczewski 2091 5 12 k Anna Marczuk 2001 5
13 k+ Michał Wiśniewski 2155 5 13 I++ Natalia Pluta 1811 5
14 mf Mikołaj Tomczak 2419 14 I++ Aleksandra Kozubal 1747 5
15 k Antoni Szustakowski 2191 15 I+ Jagoda Wójcik 1719
16 mf Michał Karpus 2311 16 I Barbara Trybowska 1517
17 mf Jakub Szóstko 2253 17 k Agata Stebel 1795
18 I+ Tomasz Jankowiak 2020 18 I Weronika Ciesińska 1676
19 I Paweł Świder 1796 4 19 k+ Agata Topolan 1934 4
20 I++ Maciej Wącior 2000 4 20 I Karolina Kalinowska 1525 4
21 k Filip Michalski 1928 4 21 I Urszula Jakubowska 1412 4
22 I+ Sebastian Gołda 2059 4 22 I+ Julia Knapik 1658 4
23 I++ Michał Choina 1901 4 23 I Zuzanna Borkowska 1547 4
24 I Dawid Moćkun 1984 24 I Martyna Ziziuk 1529 4
25 I Damian Koseski 1846 25 I+ Anita Daliga 1543 4
26 I++ Adrian Miąsik 2022 26 I+ Anna Winter 1503
27 k Paweł Fukowski 2111 27 II+ Anna Przepióra 1354
28 I Antoni Fritz 1919 3 28 I Paulina Pędrak 1466
29 I Dominik Rzeszowski 1928 3 29 I Martyna Godek 1654 3
30 k Jacek Wiśniewski 1879 3 30 I Aleksandra Wierzbowska 1573 3
31 I+ Aleksander Kuś 1980 31 II+ Bogumiła Walkowiak 1345 3
32 I+ Szymon Dryja 1897 32 I Weronika Tkaczyk 1565 3
33 I Dominika Stochniałek 1499
34 I+ Anna Hampel 1630 1
Szachy klasyczne – U16 (juniorzy + juniorki)
Ustroń, 11 – 19 marca 2017 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I++ Szymon Gumularz 2394 1 k Joanna Kaczmarska 1822 7
2 k+ Jakub Kosakowski 2376 2 k+ Honorata Kucharska 2093 7
3 mf Kosma Pacan-Milej 2303 3 I+ Maria Krzywnicka 1720
4 mf Jan Pułtorak 2302 6 4 I++ Weronika Łęczek 1909
5 k++ Patryk Chylewski 2293 6 5 I++ Paulina Raczykowska 1772
6 I+ Mateusz Lis 2022 6 6 I++ Natalia Guzik 1875 6
7 k Oskar Wołoch 2235 6 7 I+ Agata Dwilewicz 1710 6
8 k Miłosz Szpar 2237 8 k+ Zuzanna Kalinowska 1833
9 I+ Artur Hrymowicz 1982 9 I++ Zuzanna Szeląg 1759
10 k+ Igor Kowalski 2231 10 I++ Marika Kostecka 1869 5
11 k Radosław Psyk 2160 11 I Maria Karłyk 1501 5
12 I Maciej Pytel 1905 12 I Aleksandra Michalska 1599 5
13 k Krzysztof Raczyński 2116 5 13 I+ Aleksandra Skiba 1633 5
14 k Krzysztof Łukasiewicz 2123 5 14 I++ Zuzanna Kulpa 1680 5
15 k Jakub Garbowski 2103 5 15 I++ Karolina Kindler 1738 5
16 I+ Bartosz Wyczling 1963 5 16 k Michalina Rudzińska 1941 5
17 I++ Jakub Fus 2054 5 17 I Anna Krzysztyńska 1578 5
18 I Mikołaj Polczyk 1889 5 18 I++ Agnieszka Buchta 1715
19 I++ Mateusz Tustanowski 1880 5 19 I+ Sandra Orlik 1698
20 k Jan Kokoszczyński 2072 20 k Joanna Święch 1943
21 I++ Kacper Jarzębowski 1820 21 k+ Pola Mościcka 1925 4
22 k Iwo Godzwon 2022 4 22 I+ Julia Trusz 1688 4
23 k Antoni Kozak 2127 4 23 I+ Maria Elena Lascar 1485 4
24 I++ Mikołaj Nowak 2240 4 24 I Maria Koruch 1513 4
25 I Mateusz Brożyna 2009 4 25 I+ Wiktoria Sowa 1812
26 I Franciszek Sernecki 2151 4 26 I++ Zofia Hryń 1767
27 I Szymon Marczak 1839 4 27 I Olga Bilczewska 1638
28 I Michał Wierzbicki 1828 4 28 I++ Sylwia Zamarska 1681
29 I++ Jakub Ochowicz 1874 4 29 I Patrycja Szulc 1573
30 I Radosław Filewicz 1850 4 30 I Debora Choińska 1479
31 I Adam Radecki 1712 31 I Matylda Ossolińska 1515
32 I Michał Słoniewski 1679 32 I+ Agnieszka Samujło 1542 3
33 I Radosław Dytman 1521 33 I+ Amelia Pyzio 1656 3
34 I Adam Kawałko 1814 3 34 I++ Dominika Gredka 1589 3
35 II+ Borys Paliwoda 1819 3 35 II+ Aleksandra Kubiak 1320
36 I Jan Kukorowski 1709 3 36 I Julia Surpeta 1458 1
37 I+ Przemysław Laszczak 1944 3
38 I Piotr Namyślak 1866
39 I Tomasz Posłuszny 1798
40 I Jacek Miętkiewicz 1845
Szachy klasyczne – U14 (juniorzy + juniorki)
Drzonków, 1 – 8 kwietnia 2017 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessManager: juniorzy | juniorki
1 kmf Paweł Teclaf 2350 8 1 k Magdalena Harazińska 1917
2 kmf Marek Pniaczek 2002 2 I+ Zuzanna Adamczyk 1715
3 I+ Tomasz Musiał 1971 6 3 I++ Liwia Jarocka 1732
4 k Mieszko Miś 2166 6 4 k Patrycja Waszczuk 1758 6
5 I Krzysztof Szczurek 1981 6 5 I+ Lidia Czarnecka 1620 6
6 I+ Adam Kopaczewski 2035 6 6 I Emilia Dyląg 1731 6
7 I Bartłomiej Niedbała 1635 6 7 m Maria Malicka 2152 6
8 k Maciej Czopor 2163 8 I Magdalena Budkiewicz 1642 6
9 k Daniel Sanz Wawer 2186 9 I+ Maja Filipska 1508 6
10 I Patryk Mike 1849 10 I+ Gabriela Króliczek 1489
11 II+ Jakub Czechowski 1817 11 I++ Aleksandra Czarniecka 1867
12 I Michał Koziorowicz 1794 12 I Alicja Słoniewska 1138
13 I++ Jonasz Baum 2182 5 13 I Aleksandra Hryń 1567
14 I++ Jan Golecki 1957 5 14 I+ Oliwia Mirowska 1295
15 I Szymon Poziomkowski 1670 5 15 I Kinga Wołągiewicz 1638 5
16 I Maciej Strzelecki 1683 5 16 I Marta Tomczak 1453 5
17 I Stanisław Paprocki 1731 5 17 I+ Monika Marcińczyk 1718 5
18 I Tomasz Bąchór 1833 5 18 I+ Aleksandra Tarka 1686 5
19 I+ Wojciech Golenia 2016 5 19 I Lena Zarębska 1651 5
20 I Ziemowit Ossoliński 1790 5 20 I Patrycja Chrobot 1334 5
21 I Bartosz Norek 1722 5 21 I Emilia Załucka 1356 5
22 II Mateusz Górkiewicz 1733 5 22 I Barbara Dadełło 1290
23 I Artur Oborski 1808 23 I Julia Wojtas 1409
24 II Norbert Kopeć 1533 24 I Daria Sawa 1314
25 I Mateusz Lichorad 1601 25 I Elżbieta Pisarek 1403
26 I Bartłomiej Kucharski 1745 26 I Julianna Libura 1377
27 I Michał Fiedorek 1905 4 27 I Marta Mucha 1397
28 I Bartosz Warchoł 1881 4 28 I+ Joanna Furtak 1581 4
29 I Adam Stolarski 1730 4 29 II+ Kinga Chomicka 1254 4
30 I Kamil Grochol 1675 4 30 I Sylwia Polak 1390 4
31 II+ Krzysztof Kujawa 1457 4 31 II Patrycja Zygmunt 1125 4
32 I Kamil Maciejewski 1749 4 32 I Kinga Mytnik 1297
33 II Jan Wojnowski 1505 4 33 I Hanna Trzaskowska 1398
34 II+ Michał Pełka 1674 4 34 I Jagoda Bieńko 1328
35 II+ Bartosz Panek 1614 35 I Weronika Wawrzyniak 1397
36 I Oskar Dixa 1784 36 I Wiktoria Zniszczoł 1584
37 II Igor Jankowski 1247 37 II Julia Drob 1132
38 II+ Kamil Cisek 1405 38 III Ewelina Kot 1400
39 I Hubert Jaszczuk 1700 39 I Maria Zaborowska 1280
40 I Michał Redzisz 1926 3 40 I Anna Roszkiewicz 1468
41 I Jakub Suder 1797 3 41 I Kornelia Paluch 1356 3
42 II+ Wojciech Haliniak 1528 3 42 II Julita Bednarska 1231 3
43 II Paweł Brzozowski 1563 43 II+ Klara Nowaczyk 1114
44 II Konrad Kutyło 1430 44 II+ Karina Świtała 1247
45 II+ Kamil Chaczyński 1614 2 45 II+ Maja Walkusz 1700
46 II+ Maciej Ciesielski 1424 ½ 46 II Małgorzata Rodzik 1600 1
Szachy klasyczne – U12 (juniorzy + juniorki)
Drzonków, 1 – 8 kwietnia 2017 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessManager: juniorzy | juniorki
1 I+ Tymon Czernek 1940 8 1 I++ Martyna Wikar 1783 8
2 k Oskar Ogłaza 2222 2 I Barbara Goraj 1707 7
3 I Filip Łuczak 1852 3 I Zuzanna Rejniak 1605 7
4 I Jakub Chyży 1859 6 4 I Anna Krzyżosiak 1507 6
5 I Jakub Mechliński 1865 6 5 I Magdalena Gaj 1407 6
6 II+ Ryszard Ćwiek 1584 6 6 I Natalia Myśliwiec 1371 6
7 I Arkadiusz Babiarz 1694 6 7 II+ Roksana Nowak 1378 6
8 II+ Iwo Karolczuk 1518 6 8 I+ Martyna Starosta 1627 6
9 II+ Maciej Jeda 1604 9 I Ewa Barwińska 1284
10 I Gracjan Grzesik 1787 10 I Zuzanna Łukasik 1428
11 I Karol Kacprzak 1682 11 II+ Anna Tim 1212
12 II Kamil Knapik 1289 5 12 II Dobromiła Szewc 1287
13 I Bartłomiej Turski 1862 5 13 II+ Emilia Mężykowska 1217
14 II Jakub Luberański 1600 5 14 I Milena Ślusarczyk 1376
15 I Kamil Dzida 1719 5 15 I Weronika Zabrzańska 1436 5
16 II+ Mateusz Wysocki 1640 5 16 I Marta Krzyżosiak 1409 5
17 II+ Michał Szydło 1414 5 17 I Hanna Bugaj 1284 5
18 I Tymon Ochędzan 1771 5 18 II Matylda Szczotka 1152 5
19 II Paweł Borek 1239 5 19 I Alicja Białek 1412
20 II Antoni Paprocki 1547 5 20 I Irena Hertlein 1588
21 I Sebastian Półtorak 1807 5 21 I Lena Mróz 1290
22 II+ Aleks Bancarewicz 1664 5 22 I Martyna Jędrzejko 1384
23 II+ Adam Sieczkowski 1550 23 I Zofia Reszka 1183
24 II+ Andrzej Czernecki 1426 24 I+ Monika Anyż 1338
25 II Krzysztof Iwaszkiewicz 1401 25 II+ Emilia Skólska 1700
26 I Krzysztof Oleksy 1709 26 II Katarzyna Zabłocka 1126
27 I Kacper Kacprzak 1625 4 27 II Emilia Pawłowska 1248
28 II Kamil Piechota 1393 4 28 I Lena Obrochta 1139
29 II Karol Dembicki 1191 4 29 II+ Jessica Cieślak 1277 4
30 II+ Mikołaj Wieczorek 1491 4 30 I Helena Kucharska 1227 4
31 II+ Bartłomiej Błaźniak 1426 4 31 I Maria Sokół 1218 4
32 II Jan Wojdak 1592 4 32 II+ Dagmara Baran 1165 4
33 II Paweł Kossowski 1342 4 33 I Zuzanna Arciszewska 1199
34 II Mikołaj Krupiński 1472 34 I Anna Dallemura 1228
35 II Michał Taranowicz 1326 35 I Wiktoria Olszewska 1225
36 II Rafał Topoła 1495 36 II+ Maja Garbowska 1254
37 II Bartłomiej Łokaj 1309 37 I Eliza Placek 1222
38 II Krzysztof Ciszewski 1429 38 II Diana Franek 1194
39 II+ Piotr Paździerz 1426 3 39 II+ Julia Stanowska 1700 3
40 II Filip Wnęk 1491 3 40 I Anna Maślewska 1174 3
41 II Mikołaj Stachecki 1389 3 41 II Agnieszka Retz 1073 3
42 II+ Piotr Madajczak 1509 42 II+ Anna Miranowska 1167
43 II Karol Ullrich 1406 43 II Kornelia Sivickis 1068
44 II+ Maciej Norek 1301 44 II+ Weronika Bukała 1130
45 II Filip Celebias 1411 45 II+ Patrycja Golińska 1164 2
46 II Mateusz Bednarczyk 1442 1 46 II Wiktoria Sobieraj 1032
Szachy klasyczne – U10 (juniorzy + juniorki)
Karpacz, 25 lutego – 5 marca 2017 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 kmf Bartosz Fiszer 1651 1 I Magdalena Pawicka 1647 8
2 II+ Marek Madej 1541 2 I Zofia Roszkiewicz 1198 7
3 II+ Dariusz Dziewoński 1476 7 3 I Izabela Tokarz 1292
4 II Jan Klimkowski 1492 4 I Maria Siekańska 1183
5 II+ Piotr Karwacki 1536 5 I Klara Szczotka 1154
6 II Jan Król 1206 6 I Barbara Kowalczyk 1363
7 kmf Piotr Kejna 1441 6 7 II+ Magdalena Pudełko 1152
8 II Krystian Paszkowski 1365 6 8 II+ Maria Pałejko 1063
9 II Karol Doskocz 1311 6 9 II+ Nikola Grzesik 1177 6
10 II Szymon Wiszniewski 1270 6 10 II Nadia Komorowska 1130 6
11 I Hubert Meers 1555 6 11 I Zofia Łaźniewska 1200 6
12 II Michał Demski 1305 6 12 II Sandra Papierz 1115 6
13 II Błażej Grot 1341 6 13 II Zuzanna Zwolińska 1104 6
14 II Jacek Adamala 1360 6 14 II Wiktoria Janikowska 1100 6
15 II+ Szymon Malinowski 1360 15 II Magda Oborska 1225
16 II Jakub Herwy 1207 16 II+ Katarzyna Pastuszko 1103
17 II Tadeusz Rylski 1241 17 II Zuzanna Jędrzejewska 1137
18 II Mateusz Kusiak 1221 18 II Julia Giemza
19 II Filip Nowak 1389 19 II Klaudia Bar 1102
20 III Gabriel Baszczyński 1059 20 II Aleksandra Szewczuk 1250
21 II Flawian Krawczyk 1292 5 21 kmf Wiktoria Śmietańska 1326 5
22 III Maciej Jendrowiak 1143 5 22 II Maja Mazurek 1096 5
23 II Gabriel Jarocki 1241 5 23 II+ Emilia Szopa 1143 5
24 II Piotr Kubaszewski 1180 5 24 II Adrianna Staniewicz 5
25 II Maciej Zalega 1215 5 25 II+ Jaśmina Kanduła 1088 5
26 III Maciej Turowski 1259 5 26 II Jagoda Romejko 1028 5
27 II Hubert Zięba 1171 5 27 II Pola Seemann 5
28 II Wojciech Wielgus 1440 5 28 II Anna Czarniecka 5
29 II Paweł Gromek 1231 29 II Magdalena Filipiak 5
30 II Artur Grządka 1233 30 II Zofia Kulczycka 5
31 II Wojciech Borowik 1361 31 II Julia Dallemura
32 II Kacper Jaśkiewicz 1213 32 II+ Liliana Krzanowska 1164
33 III Oskar Śniadecki 1196 33 II Jadwiga Pieczewska
34 II Wojciech Kopaniewski 1370 34 II Paulina Rojek 1018
35 II Michał Wolski 1165 35 II Magdalena Szczepanik 1026
36 II+ Jakub Seemann 1395 36 II Joanna Pietryk
37 III Adam Bartoszczuk 1142 37 II Anna Kicińska
38 II Dawid Wierzbicki 1441 38 II Aleksandra Pastuszka 1150 4
39 II Kamil Łabędzki 1131 39 III Katarzyna Krzystoń 4
40 II Szymon Pancewicz 1421 40 II Kinga Łupińska 4
41 II Igor Musiał 1258 41 III Karolina Niedorys 4
42 II Kamil Warchoł 1178 42 II Weronika Śliwicka 1015 4
43 III Adam Filipiak 1160 4 43 III Julia Salamon 4
44 III Bartlomiej Róg 1167 4 44 II Zuzanna Grembocka 4
45 II Jan Skrzypiński 1088 4 45 II Magdalena Kicińska 1176 4
46 II Szymon Wydmański 1181 4 46 II Barbara Reszka 4
47 II Szymon Stanik 1053 4 47 II Emilia Jaros 4
48 II Patryk Trzebiński 1293 48 III Karolina Dumin 4
49 II Dawid Kozera 1221 49 II Małgorzata Zalewska 4
50 II Tymon Jaworski 1166 50 II Julia Wiszniewska 4
51 II Bartosz Klisowski 1166 51 III Gabriela Pałejko
52 II Szymon Podlewski 1243 52 III Laura Najdecka
53 II Grzegorz Iwaszkiewicz 1330 53 II Marcelina Łaszczuk
54 III Kamil Pawłowski 1060 54 III Tatiana Rybka 1192
55 II Marcel Maciejek 1104 55 III Maria Palka 1036
56 III Karol Borowik 1016 56 III Monika Borowik 3
57 II Michał Janusiewicz 3 57 III Maria Krzysztyńska 3
58 II Kacper Karp 1078 3 58 III Adrianna Banasiak 3
59 III Franciszek Leski 1071 3 59 III Maja Baran 3
60 III Igor Jurewicz 1104 3 60 III Roksana Bromirska 3
61 III Tymoteusz Racławicki 1229 3 61 III Agata Łosińska 3
62 II Bartosz Bartodziej 1263 3 62 III Jagoda Świderska 3
63 II Jakub Janeczko 1128 63 II Alicja Lach
64 III Hubert Sokołowski 1057 64 III Gabriela Polus
65 III Mateusz Michno 1213 2 65 III Marcelina Brelińska 2
66 III Marcin Ratajczak 1122 2 66 III Agnieszka Feliks 2
67 III Paweł Sowiński 1192 67 III Krystyna Ziegert 2
68 III Hubert Spytek ½ 68 III Hanna Ziegert 0
Szachy klasyczne – U8 (juniorzy + juniorki)
Szczyrk, 29 kwietnia – 3 maja 2017 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Michał Wejsig, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Bartosz Bartodziej 1154 9 1 kmf Wiktoria Śmietańska 1161 8
2 II Kamil Warchoł 1224 8 2 III Zuzanna Gaszka
3 II Wojciech Wielgus 1301 7 3 III Kinga Lajdamik 7
4 IV Antoni Komendecki 7 4 II Anna Kicińska
5 II Mikołaj Grobelny 7 5 III Blanka Mierzyńska 6
6 III Marek Szreter 7 6 II Gabriela Pałejko 6
7 III Jakub Micuła 7 7 II Zofia Stankiewicz 6
8 IV Mateusz Rząsa 8 III Jagoda Dzierzgowska 6
9 IV Jakub Kowalczyk 9 III Nadia Konkol 6
10 III Antoni Olszewski 10 III Alessia Natoli 6
11 III Krzysztof Wojtacha 11 II Jagoda Świderska
12 III Mateusz Śmietanko 12 III Laura Najdecka
13 IV Michał Glaz 13 III Emilia Nowak
14 III Dawid Futyma 6 14 III Liliana Feluś
15 III Paweł Sowiński 1056 6 15 III Emilia Karnasiewicz
16 IV Bartłomiej Kawa 6 16 III Wiktoria Wrzodak 5
17 III Aleksander Krystoń 1109 6 17 IV Joanna Ajdukiewicz 5
18 IV Bartosz Kubik 6 18 III Alicja Wojs 5
19 IV Mateusz Woźniak 6 19 III Dalia Czarkowska 5
20 III Jakub Trusewicz 6 20 III Anna Nurkiewicz 5
21 III Janfranco Varriale 6 21 III Wiktoria Chiszko 5
22 IV Dominik Nocek 6 22 III Natalia Wrzodak 5
23 IV Szymon Mandziuk 6 23 III Helena Pyrc 5
24 III Cyprian Mulawa 24 III Julia Cichoń
25 IV Aleksander Cichoń 25 III Marlena Smoleń
26 III Grzegorz Fil 26 III Zofia Kicińska 4
27 IV Jakub Chmielewski 27 III Maja Wieczorek 4
28 III Dawid Jabłoński 28 III Monika Borowik 4
29 III Bartosz Świć 29 III Olga Więcek 4
30 III Maciej Hryniewicz 30 IV Anna Waszkiewicz 4
31 III Kornel Chomicki 31 III Gabriela Szewczyk 4
32 III Mateusz Iwanicki 32 IV Martyna Mansz 4
33 IV Augustyn Brodziński 33 IV Aleksandra Moniuszko 4
34 IV Piotr Jaszczuk 34 III Hanna Ziegert
35 III Tomasz Adamala 35 III Alicja Pilch
36 II Filip Pawicki 1211 5 36 IV Hanna Arabas
37 III Mateusz Macura 5 37 III Maja Sarnaszek
38 III Dawid Jasiulewicz 5 38 IV Amanda Najdecka
39 IV Jakub Karyś 5 39 III Wiktoria Dziodko 3
40 IV Marcin Staniak 5 40 IV Zuzanna Maciejczuk 3
41 III Wiktor Zmarzły 5 41 IV Marta Opałka 3
42 IV Marceli Andrzejczak 5 42 IV Kaja Tokarz 3
43 IV Adam Zielonka 5 43 III Julia Wittych 3
43 IV Maksymilian Nowakowski 5 44 IV Martyna Dobroń 3
45 IV Piotr Dąbrowski 5 45 IV Aleksandra Kowalczyk 3
46 IV Kaj Panufnik 5 46 IV Oliwia Andres
47 IV Kamil Jasiulewicz 5 47 Małgorzata Karyś 1
48 III Szymon Suska 5 48 Marta Puchalik ½
49 IV Szymon Dunda 5
50 IV Jakub Sawicki 5
51 Michał Mleczko 5
52 IV Eryk Krawczyk 5
120 uczestników

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close