Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2019

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2019

2018 | 2019 | 2020

 

Szachy klasyczne – U18 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 8 – 16 marca 2019 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Patryk Chylewski 2312 7 1 k Wiktoria Sowa 1954
2 k Antoni Kozak 2343 7 2 mf Michalina Rudzińska 2065 7
3 mf Igor Kowalski 2308 3 mf Honorata Kucharska 2089
4 mf Jakub Kosakowski 2389 6 4 k Joanna Święch 1921
5 mf Oskar Ogłaza 2342 6 5 mm Alicja Śliwicka 2264 6
6 mf Jakub Fus 2339 6 6 I++ Agnieszka Buchta 1792
7 k++ Radosław Psyk 2315 7 k+ Joanna Kaczmarska 2048
8 k Mateusz Brożyna 2180 8 k Zuzanna Szeląg 1977
9 k Krzysztof Łukasiewicz 2155 9 k Paulina Raczykowska 1936
10 k Jan Kokoszczyński 2239 10 I++ Zuzanna Kulpa 1870
11 I++ Franciszek Sernecki 2334 11 I++ Karolina Kindler 1604
12 k Mikołaj Polczyk 2131 12 I++ Sandra Orlik 1681 5
13 k Oskar Wołoch 2032 5 13 I++ Maria Krzywnicka 1703 5
14 I++ Mikołaj Nowak 2254 5 14 k Agata Dwilewicz 1674
15 mf Iwo Godzwon 2322 5 15 k Weronika Łęczek 1823
16 I Adam Jordan 1842 5 16 I++ Natalia Guzik 1662
17 k+ Krzysztof Raczyński 2157 5 17 I++ Aleksandra Skiba 1743
18 mf Miłosz Szpar 2311 5 18 k Zofia Frej 2010
19 mf Kosma Pacan-Milej 2265 19 I Aleksandra Trembowiecka-Wysota 1669
20 I++ Jan Golenia 2041 20 I++ Zofia Hryń 1592
21 k Bartosz Wyczling 2215 21 I+ Maria Koruch 1685
22 I++ Tomasz Gałuszka 2016 22 I+ Olga Bilczewska 1670
23 k Maciej Pytel 2165 23 I+ Julia Trusz 1635
24 I++ Jakub Ochowicz 1988 24 I++ Debora Choińska 1717 4
25 I++ Maciej Kamiński 1796 25 I Maria Karłyk 1725 4
26 k Mateusz Lis 2156 26 I++ Wiktoria Sivickis 1611 4
27 I++ Ignacy Leśkiewicz 2192 4 27 k++ Pola Mościcka 1994 4
28 I+ Michał Wierzbicki 1919 4 28 I++ Dominika Gredka 1732 4
29 I Bartosz Dźwierzyński 1942 4 29 I++ Sylwia Zamarska 1657 4
30 k Jakub Garbowski 2151 4 30 I++ Aleksandra Michalska 1741
31 I++ Artur Hrymowicz 1991 4 31 I++ Julia Surpeta 1583
32 I++ Kacper Jarzębowski 2079 32 I++ Agnieszka Samujło 1419
33 I+ Piotr Majocha 2028 33 I++ Amelia Pyzio 1760 3
34 I+ Adam Kawałko 1876 34 I+ Matylda Ossolińska 1665 3
35 I Karol Kukuła 1785 35 I Dominika Borek 1282 3
36 I Krzysztof Iwańczuk 1749 36 I Joanna Dixa 1337 3
37 I+ Jan Kukorowski 1719 37 I Aleksandra Borsuk 1307
38 I Michał Szydełko 1764 3 38 I Nikola Bohdanowicz 1402 ½
39 I Hubert Niemier 1801 3
40 I++ Szymon Marczak 1931 3
41 I Tomasz Góreczny 1784 3
42 I+ Borys Paliwoda 1974
43 I+ Tomasz Posłuszny 1906
44 I Wojciech Burzak 1666
Szachy klasyczne – U16 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 8 – 16 marca 2019 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Mieszko Miś 2272 1 k++ Patrycja Waszczuk 2034
2 kmf Paweł Teclaf 2460 7 2 mf Liwia Jarocka 2106 7
3 kmf Marek Pniaczek 2168 7 3 k Joanna Furtak 1803
4 k Maciej Czopor 2229 6 4 mf Magdalena Harazińska 2011 6
5 I Szymon Skurniak 1970 6 5 k+ Emilia Dyląg 2071 6
6 I++ Michał Koziorowicz 1919 6 6 kmf Monika Marcińczyk 1928 6
7 I++ Paweł Piekielny 2017 6 7 kmf Daria Vanduyfhuys (BEL) 2059 6
8 k Michał Fiedorek 2049 8 kmf Maria Malicka 2199
9 I+ Daniel Trybuś 1914 9 I++ Zuzanna Adamczyk 1850
10 k Daniel Sanz Wawer 2146 10 k Aleksandra Czarniecka 2023
11 k Wojciech Golenia 2179 11 I++ Magdalena Budkiewicz 1619
12 mf Jonasz Baum 2290 5 12 I++ Lidia Czarnecka 1700
13 I++ Jakub Suder 1868 5 13 I Emilia Pawlak 1595
14 I++ Bartłomiej Niedbała 2087 5 14 I++ Anna Roszkiewicz 1745
15 I+ Andrzej Kulesza 1913 5 15 I++ Lena Zarębska 1783
16 I Mateusz Górkiewicz 1990 5 16 I++ Gabriela Króliczek 1588
17 I+ Tomasz Bąchór 2010 5 17 I Zuzanna Siekańska 1517
18 I++ Bartosz Warchoł 2033 5 18 I Kinga Chomicka 1434 5
19 I++ Artur Oborski 2023 5 19 I Weronika Kaznowska 1396 5
20 mf Krzysztof Szczurek 2164 5 20 I+ Wiktoria Zniszczoł 1642
21 I+ Patryk Mike 1942 5 21 I Elżbieta Pisarek 1567
22 k Maciej Strzelecki 2032 5 22 I Daria Sawa 1589
23 I++ Jan Golecki 1995 5 23 I Marta Tomczak 1510
24 k Michał Redzisz 2117 24 I++ Oliwia Mirowska 1762
25 I Dominik Kania 1759 25 I Emilia Załucka 1432
26 I Bartosz Panek 1946 26 I Julianna Libura 1639
27 k Oskar Dixa 2101 27 I Alicja Słoniewska 1530
28 I Kamil Maciejewski 1930 28 I++ Aleksandra Tarka 1656
29 I Mateusz Lichorad 1752 4 29 I Sara Giefert 1497
30 II Rafał Dalkowski 1607 4 30 I Barbara Dadełło 1615 4
31 I Maksym Ząbroń 1678 4 31 I Patrycja Zygmunt 1338 4
32 I Norbert Kopeć 1826 4 32 I Julita Bednarska 1356 4
33 I Jakub Czechowski 1865 4 33 I Aleksandra Szczypawka 1476 4
34 I Kamil Cisek 1766 4 34 I Jagoda Bieńko 1451 4
35 I+ Bartłomiej Kucharski 1945 4 35 I Kinga Wołągiewicz 1643 4
36 k Tomasz Musiał 1983 4 36 I Julia Kudlak 1515
37 I+ Michał Kozłowski 1826 37 I Kinga Mytnik 1570
38 I Paweł Distel 1751 38 I Julia Wojtas 1550
39 I+ Mateusz Bojczewski 1751 39 I Julia Drob 1336
40 I Stanisław Paprocki 1824 40 I+ Aleksandra Hryń 1615 3
41 I Michał Pełka 1745 41 I Zuzanna Łaszczuk 1277 3
42 I Maksymilian Majdański 1686 42 I Hanna Trzaskowska 1607 3
43 I+ Ziemowit Ossoliński 1946 43 II+ Ewelina Kot 1201 3
44 I Mateusz Bujalski 1658 3 44 I Michalina Matyjasek 1342
45 II+ Igor Jankowski 1503 3 45 I Edyta Wysocka 1393
46 I Kamil Chaczyński 1773 3 46 I Malwina Szewczyk 1413
47 I Kamil Deryło 1783 3 47 I Marta Zabłocka 1211 2
48 I Adam Jędrusik 1693 48 I Magdalena Zygmunt 1206
49 I+ Olaf Bartoszewski-Reiski 1707
50 I Adam Gardian 1612
Szachy klasyczne – U14 (juniorzy + juniorki)
Sielpia Wielka, 30 marca – 6 kwietnia 2019 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I+ Sebastian Półtorak 1962 8 1 k Martyna Wikar 2044
2 kmf Filip Łuczak 2071 2 I++ Ewa Barwińska 1622 7
3 k Jakub Chyży 2140 6 3 I++ Barbara Goraj 1824 6
4 I Bartłomiej Turski 1982 6 4 I++ Weronika Zabrzańska 1763 6
5 I+ Jakub Luberański 2023 6 5 I++ Anna Krzyżosiak 1528 6
6 I++ Iwo Karolczuk 2055 6 6 I++ Lena Mróz 1573 6
7 I++ Kamil Dzida 1877 6 7 I+ Irena Hertlein 1713 6
8 I+ Karol Kacprzak 1910 6 8 I+ Milena Ślusarczyk 1509 6
9 I Gracjan Grzesik 1904 6 9 I+ Lena Obrochta 1704 6
10 I Krzysztof Iwaszkiewicz 1651 10 kmf Martyna Starosta 1672
11 I Kacper Kacprzak 1841 11 I++ Marta Krzyżosiak 1626
12 kmf Tymon Ochędzan 2090 12 I Wiktoria Olszewska 1306
13 I++ Arkadiusz Babiarz 1839 13 I Anna Miranowska 1331
14 I Michał Szydło 1830 14 I Julia Gaczoł 1394
15 I Adrian Budzisz 1788 15 I Martyna Jędrzejko 1466
16 I++ Tymon Czernek 2050 5 16 I Helena Kucharska 1385 5
17 I Krzysztof Oleksy 1746 5 17 k Zuzanna Rejniak 1904 5
18 I Paweł Jędraszek 1753 5 18 I Roksana Nowak 1356 5
19 I Hubert Backiel 1704 5 19 I+ Monika Anyż 1424 5
20 I Przemysław Zdybel 1698 5 20 I Anna Dallemura 1482 5
21 I Aleks Bancarewicz 1701 5 21 I Oliwia Czerwińska 1303 5
22 I Maciej Jeda 1850 5 22 I++ Zuzanna Łukasik 1618
23 I Piotr Paździerz 1639 23 I Emilia Pietrzak 1230
24 II+ Mateusz Dziendziel 1684 24 I Emilia Mężykowska 1579
25 I Kamil Kaliszuk 1674 25 I Aleksandra Kieca 1475
26 II+ Michał Taranowicz 1560 26 I Anna Lajdamik 1279
27 I Mikołaj Wieczorek 1752 27 I Hanna Bugaj 1363
28 I Mateusz Wąsik 1729 28 I Dagmara Baran 1244
29 I Antoni Paprocki 1778 29 I Matylda Szczotka 1301
30 I+ Filip Wnęk 1733 30 II Diana Franek 1256
31 I Jan Wojdak 1834 4 31 I Zuzanna Arciszewska 1370
32 II+ Mikołaj Stachecki 1587 4 32 I Weronika Bukała 1234 4
33 II Szymon Józefczyk 1580 4 33 II Marta Bychowska 1235 4
34 I Igor Wilk 1669 4 34 II+ Dominika Trybuś 1219 4
35 I Krzysztof Matela 1540 35 I Emilia Hals 1293 4
36 II Bartłomiej Łokaj 1537 36 I Zofia Reszka 1199 4
37 I Jan Pisarek 1610 37 I Zuzanna Matusik 1226 4
38 II Bartosz Goszyk 1554 38 I Katarzyna Uliasz 1270 4
39 I Mateusz Wysocki 1697 39 I Wiktoria Strączek 1257
40 I Piotr Madajczak 1549 40 I Emilia Skólska 1300
41 II+ Krzysztof Ciszewski 1612 41 II Maria Pacho 1166
42 II+ Paweł Kossowski 1589 42 I Maja Garbowska 1293
43 II Maciej Moćko 1430 43 I Karolina Kulpa 1381
44 II+ Hubert Szlósarczyk 1620 44 II+ Agnieszka Retz 1263
45 II Szymon Wojtasik 1379 45 I Anna Grzyb 1266 3
46 I Piotr Kołodziejski 1797 46 I Martyna Walendykiewicz 1175 3
47 I Bartłomiej Błaźniak 1518 47 I Dobromiła Szewc 1036 3
48 I Rafał Topoła 1664 3 48 I++ Oliwia Ścisła 1413 3
49 II+ Maciej Szafrański 1503 3 49 I Anna Maślewska 1117
50 I+ Adam Sieczkowski 1638 50 II Marta Kot 1218 2
51 II Kacper Skrzypczyński 1291 51 II+ Kinga Kaznowska 1037
52 II Karol Dembicki 1316 1 52 I Kornelia Sivickis 1209
Szachy klasyczne – U12 (juniorzy + juniorki)
Sielpia Wielka, 30 marca – 6 kwietnia 2019 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 kmf Bartosz Fiszer 2119 1 I+ Maria Siekańska 1509 7
2 I Jakub Seemann 2012 8 2 I+ Emilia Szopa 1470 7
3 I++ Hubert Meers 2022 3 I++ Klara Szczotka 1638 7
4 II Flawian Krawczyk 1800 4 I Klaudia Bar 1449
5 I Jan Klimkowski 2024 6 5 I Magdalena Pawicka 1748 6
6 II+ Kacper Karp 1571 6 6 II Karolina Niedorys 1129 6
7 I Zbigniew Wiatrowski 1597 7 I Zofia Łaźniewska 1288 6
8 kmf Piotr Kejna 1787 8 I Joanna Pietryk 1110 6
9 I Marek Madej 1847 9 I Izabela Tokarz 1390 6
10 I+ Jakub Herwy 1713 10 II+ Pola Seemann 1229
11 I Patryk Trzebiński 1793 11 I Nikola Grzesik 1339
12 kmf Błażej Grot 1604 12 II+ Emilia Sprzęczka 1109
13 I Jakub Janeczko 1544 13 I+ Magda Oborska 1339
14 I Marcel Kutowski 1604 5 14 II+ Zofia Kulczycka 1222 5
15 II+ Szymon Starościak 1661 5 15 I Magdalena Pudełko 1371 5
16 II Jan Malek 1502 5 16 I Julia Salamon 1287 5
17 II+ Tymon Jaworski 1498 5 17 I Julia Giemza 1244 5
18 I Piotr Karwacki 1813 5 18 I Zofia Roszkiewicz 1444 5
19 I Szymon Malinowski 1494 5 19 I Maja Nieckarz 1248 5
20 I Filip Klim 1543 5 20 I Maja Mazurek 1283 5
21 I Igor Musiał 1602 5 21 I Anna Ślusarczyk 1347 5
22 I Dariusz Dziewoński 1817 5 22 II+ Maja Ziobrowska 1134
23 II+ Szymon Wiszniewski 1445 5 23 I Katarzyna Pastuszko 1288
24 I Szymon Pancewicz 1605 24 kmf Adrianna Staniewicz 1086
25 I Dawid Wierzbicki 1500 25 II+ Aleksandra Szewczuk 1196
26 II Gabriel Jarocki 1434 26 I Weronika Śliwicka 1161
27 I Artur Grządka 1585 27 I Kinga Gładyszewska 1261
28 II Ryszard Bochenek 1433 4 28 I Paulina Rojek 1054
29 I Bartłomiej Róg 1491 4 29 I Zuzanna Jędrzejewska 1236
30 II Franciszek Miler 1431 4 30 I Wiktoria Janikowska 1393
31 I Wojciech Borowik 1556 4 31 I Magdalena Filipiak 1181 4
32 I Filip Nowak 1591 4 32 I Maria Pałejko 1238 4
33 II Kajetan Kolendo 1197 4 33 I Zuzanna Nowak 1081 4
34 II Kacper Jaśkiewicz 1372 4 34 II+ Jagoda Romejko 1173 4
35 I Krystian Paszkowski 1727 4 35 II Barbara Reszka 1157 4
36 I Hubert Zięba 1419 4 36 II+ Adrianna Banasiak 1187 4
37 II Szymon Wydmański 1319 4 37 II+ Aleksandra Para 1034 4
38 II+ Jan Król 1405 4 38 I Beata Pniewska 1176
39 II+ Tadeusz Rylski 1650 4 39 I Michalina Semeradt
40 I Wojciech Maślanka 1541 4 40 II+ Tatiana Rybka 1079
41 II Michał Wolski 1448 41 II Zuzanna Grembocka 1052
42 II Szymon Ptaszyński 1444 42 II Maria Krzysztyńska 1029
43 II+ Maciej Zalega 1538 43 II+ Paulina Prędkiewicz 1056
44 II Dawid Kozera 1280 3 44 II+ Joanna Lewicka 1189
45 II Oskar Śniadecki 1345 3 45 II Jadwiga Pieczewska
46 II+ Oliwier Sukiennik 1466 3 46 I Julia Dallemura 1200
47 II Antoni Merecki 1177 47 II Wiktoria Zapałowska 1102 3
48 II+ Jan Skrzypiński 1365 48 I Julia Wiszniewska 1082 3
49 II+ Gabriel Baszczyński 1501 49 II Agata Łosińska
50 I Maciej Kraśniewski 1537 50 II Karolina Dumin
51 II Grzegorz Iwaszkiewicz 1403 51 II Zofia Prawucka 1088 2
52 II Jacek Adamala 1317 2 52 II+ Anna Makarec 1071 ½
Szachy klasyczne – U10 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 23 lutego – 3 marca 2019 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I Paweł Sowiński 1427 1 kmf Wiktoria Śmietańska 1495
2 I Wojciech Wielgus 1572 7 2 I Alessia Natoli 1314 7
3 II Szymon Suska 1362 3 I Sandra Konkol 1158 7
4 II Cyprian Mulawa 1449 4 II Monika Borowik 1174
5 II Maciej Hryniewicz 1133 6 5 II Dalia Czarkowska
6 II+ Bartosz Bartodziej 1539 6 6 I Alicja Wojs 1089 6
7 I Jakub Liśkiewicz 1260 6 7 II Kinga Marczyk 1132 6
8 kmf Kamil Warchoł 1622 6 8 II Gabriela Pałejko 1113 6
9 II Dawid Jasiulewicz 1253 6 9 I Zuzanna Gaszka 1267 6
10 II Antoni Rosa 1203 6 10 II Alicja Hajduk 6
11 II Antoni Olszewski 1514 6 11 II+ Laura Najdecka 1006 6
12 II Mateusz Uhryn 1410 6 12 II Kinga Lajdamik 1098 6
13 II Dawid Ogłaza 1124 13 II+ Emilia Karnasiewicz 6
14 II Bartosz Kubik 1148 14 I Anna Nurkiewicz 1105
15 II Franciszek Bochniak 1263 15 II Gabriela Drozd
16 II Adam Zielonka 1177 16 II Natalia Strzoda
17 II Krzysztof Wojtacha 1280 17 II Amelia Górska
18 II+ Jakub Micuła 1357 18 II Dominika Doskocz 1050
19 II Dominik Nocek 1232 19 II Weronika Kieszek
20 III Marek Karwot 1006 20 II Maja Moczała
21 II Jan Przybylski 1140 5 21 II Nadia Konkol 1181 5
22 II Michał Głaz 1174 5 22 II+ Wiktoria Chiszko 1098 5
23 II Antoni Komendecki 1271 5 23 II Gabriela Zawadzka 5
24 II Hubert Ratajczak 5 24 II Jagoda Dzierzgowska 5
25 II Piotr Jaszczuk 1112 5 25 II Olga Więcek 5
26 II+ Mikołaj Grobelny 1177 5 26 II Daria Kretowicz 5
27 II Wiktor Zmarzły 1226 5 27 II+ Jagoda Świderska 5
28 II Piotr Kwapisz 1326 5 28 II Hanna Arabas 1055
29 II Jakub Trusewicz 1136 5 29 III Zofia Siekańska
30 II Krzysztof Wichrowski 1134 5 30 II Magdalena Wiszowata
31 II Karol Kozak 1133 31 II Anna Oszutowska
32 II Łukasz Uhryn 1042 32 II Ewa Pawlikowska
33 II Mateusz Macura 1095 33 II Julia Cichoń
34 II Dawid Jabłoński 1087 34 II Maja Wieczorek 1006
35 II Paweł Dietrich 1150 35 II Zofia Kicińska
36 II Bruno Stachowiak 1105 36 II Aliaksandra Klintsevich
37 II Dawid Dobosiewicz 1263 37 II+ Martyna Mansz 1066
38 III Michał Niesyt 4 38 III Wiktoria Dziodko
39 II Dawid Futyma 1044 4 39 II Blanka Polakiewicz 4
40 II Mateusz Woźniak 1122 4 40 III Emilia Nowak 4
41 II Wojciech Tim 4 41 III Gabriela Szewczyk 4
42 III Kamil Dobrowolski 1006 4 42 II Julia Wittych 1110 4
43 II Bartłomiej Kawa 1060 4 43 II Helena Pyrc 4
44 II Marcin Zabrzański 1013 4 44 II Nikola Adamowicz 4
45 II Sebastian Baliś 1253 4 45 II Wiktoria Wrzodak 1215 4
46 II Jakub Kowalczyk 1070 4 46 III Aleksandra Duda 4
47 II Oliwier Sienicki 1135 4 47 II Blanka Mierzyńska 4
48 II Jakub Chmielewski 1098 4 48 III Anna Gajda 4
49 II Ernest Wolski 1004 4 49 III Aleksandra Łukasik
50 II Szymon Dunda 1030 4 50 III Anna Oleksiuk
51 III Aleksander Cichoń 1085 51 IV Antonina Dudek
52 II Juliusz Klim 1239 52 II Małgorzata Miklosz
53 III Tomasz Adamala 1036 53 III Michalina Popczyńska
54 II Kamil Jasiulewicz 1075 54 III Natalia Biedrzycka
55 II Marek Szreter 1056 55 III Lena Michalska 3
56 II Tomasz Makuch 1098 3 56 III Zofia Mysłowska 3
57 II Nikodem Bieroński 1168 3 57 III Marta Opałka 3
58 III Feliks Nowak 3 58 III Hanna Oskwarek 3
59 III Igor Majcher 3 59 III Amanda Najdecka
60 II Kornel Chomicki 1091 3 60 III Natalia Wrzodak
61 III Olivier Gawlik 3 61 III Emilia Prędkiewicz
62 III Piotr Pęksa 3 62 III Kornelia Brzemińska
63 III Dorian Weber 63 III Natalia Nakielna
64 III Jakub Karyś 64 IV Weronika Piejko 2
65 III Jędrzej Bąk 65 IV Natalia Opala 2
66 III Eryk Krawczyk 2 66 III Daniela Rydzewska 1
67 II Filip Kudraszow 1075 2
68 III Kaj Panufnik 2
Szachy klasyczne – U8 (juniorzy + juniorki)
Szczyrk, 30 kwietnia – 4 maja 2019 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Michał Wejsig, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Mateusz Różański 1287 1 II Blanka Polakiewicz
2 III Borys Witczak 2 II Faustyna Czajka
3 II Gabriel Karaszewski 1518 7 3 II Kinga Lajdamik 1162
3 II Filip Ochędzan 1311 7 4 III Michalina Popczyńska 6
5 II Tomasz Pawelski 7 5 III Gabriela Tokarz 6
6 III Tomasz Obrycki 6 III Natalia Opala 6
7 II Kamil Jasiulewicz 1077 7 IV Joanna Łapczyńska 6
8 II Kamil Dobrowolski 1077 6 8 II Aleksandra Moniuszko
9 III Karol Mielcuch 6 9 III Zofia Krysiewicz
10 II Michał Kaszuba 1002 6 10 II Lena Kołodziej
11 III Mateusz Kopaczewski 6 11 III Karolina Figa 5
12 III Oskar Chiszko 6 12 III Anna Kaczan 5
13 IV Adam Matusiak 6 13 IV Katarzyna Tkacz 5
14 III Kacper Kierzkowski 6 14 IV Joanna Ksionek 5
15 III Mateusz Pawleta 15 IV Lena Piekutowska 5
16 III Jakub Lewek 16 III Julia Nikołajuk 5
17 II Marek Konieczny 17 IV Natasza Świerczyńska 5
18 III Oskar Furlepa 18 III Małgorzata Kicińska
19 III Karol Twardowski 19 III Milena Gładysek
20 III Michał Bombiński 20 IV Klara Kudaj
20 III Marcel Piktel 21 IV Oliwia Cudyk 4
22 III Marcin Kosiński 22 IV Magdalena Łapczyńska 4
23 IV Stanisław Kisieliński 23 IV Victoria Talaga 4
24 III Jakub Spisak 5 24 IV Weronika Sękiewicz 4
25 IV Krystian Piechocki 5 25 IV Wiktoria Nowak 4
26 III Piotr Ciszewski 5 26 III Natalia Biedrzycka 4
27 IV Tomasz Mysłowski 5 27 IV Daria Małkowska 4
28 IV Bartosz Musiał 5 28 Ada Urbańska 4
29 III Tobiasz Gawron 5 29 IV Aleksandra Gerono
30 III Michał Kowalski 5 30 IV Klaudia Kuczak
31 IV Jakub Romero-Sobas 5 31 III Lena Jastrzębska 3
32 IV Marcin Szczepanik 5 32 Gabriela Wójcik 3
33 IV Piotr Świderski 5 33 III Zuzanna Kołosza 3
34 III Jerzy Chełstowski 34 IV Lena Jura 3
35 IV Wiktor Brocki 35 IV Andżelika Gorycka 3
36 IV Oliwier Nadstoga 36 IV Maja Poloczek
37 IV Szymon Wojciechowski 37 IV Róża Zabrzańska 2
38 IV Wojciech Sobański
39 IV Bruno Przybyś
72 uczestników

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close