Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2020

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2020

2019 | 2020 | 2021
Szachy klasyczne – U18 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 6 – 13 marca 2020 (system szwajcarski, 8 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Miłosz Szpar 2305 1 mf Patrycja Waszczuk 2271
2 mf Jakub Kosakowski 2413 6 2 kmf Maria Malicka 2237 6
3 mf Kosma Pacan-Milej 2333 6 3 kmf Daria Vanduyfhuys (BEL) 2023
4 mf Jakub Fus 2357 4 mf Liwia Jarocka 1919
5 mm Paweł Teclaf 2453 5 mf Wiktoria Sowa 2053 5
6 k+ Tomasz Gałuszka 2221 6 mf Zuzanna Kalinowska 2089 5
7 mf Iwo Godzwon 2352 5 7 mf Michalina Rudzińska 2083 5
8 mf Jan Kokoszczyński 2314 5 8 mf Honorata Kucharska 2143 5
9 k++ Radosław Psyk 2343 5 9 mf Magdalena Harazińska 2099 5
10 m Antoni Kozak 2372 5 10 k Aleksandra Czarniecka 2040 5
11 k Mikołaj Nowak 2296 5 11 I Kinga Wołągiewicz 1633 5
12 k Oskar Dixa 2052 12 k Zuzanna Kulpa 1955 5
13 kmf Marek Pniaczek 2109 13 k Paulina Raczykowska 1899
14 k Paweł Piekielny 2104 14 k Aleksandra Skiba 1923
15 I++ Jan Golenia 2119 15 k+ Joanna Święch 1838
16 I++ Kamil Deryło 2083 16 k Joanna Furtak 1922
17 mf Mieszko Miś 2356 4 17 I++ Sandra Orlik 1678
18 I+ Kamil Grochol 2030 4 18 I++ Sylwia Polak 1629
19 k Jan Golecki 2172 4 19 I Maria Karłyk 1603 4
20 k Wojciech Golenia 2050 4 20 I++ Maja Filipska 1800 4
21 I Paweł Kozłowski 1836 4 21 k++ Pola Mościcka 2050 4
22 I+ Ziemowit Ossoliński 1880 4 22 I Adrianna Jędras 1440 4
23 k Mateusz Lis 2036 23 I+ Kinga Chomicka 1439 4
24 k Mikołaj Polczyk 2132 24 I++ Debora Choińska 1668 4
25 I Mateusz Skowron 1729 25 I++ Aleksandra Michalska 1825
26 I+ Mateusz Bojczewski 1788 26 I++ Anna Roszkiewicz 1624
27 I++ Bartłomiej Kucharski 2050 27 I++ Wiktoria Sivickis 1775
28 k Maciej Pytel 1919 28 I Julia Repeć 1405
29 I Mateusz Bujalski 1920 29 I+ Sara Giefert 1624
30 I Krzysztof Iwańczuk 1887 30 I Emilia Załucka 1512
31 I+ Kamil Chaczyński 1894 3 31 I Daria Sawa 1558
32 I++ Kamil Maciejewski 1791 3 32 I++ Aleksandra Tarka 1706 3
33 I Bartosz Dźwierzyński 1944 3 33 I Julia Drob 1387 3
34 k Tomasz Musiał 2051 3 34 I Patrycja Zygmunt 1230 3
35 I+ Andrzej Kulesza 1928 3 35 I++ Magdalena Budkiewicz 1702
36 I++ Piotr Majocha 1890 36 I Magdalena Zygmunt 1256
37 I++ Tomasz Posłuszny 2023 37 I Zofia Taranowicz 1185
38 I Paweł Distel 1950 38 I Nikola Majdecka 1098 2
39 I Miłosz Rogala 1843 39 II+ Natalia Słoniec 1124
40 I+ Maurycy Żerebiec 1982
Szachy klasyczne – U16 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 6 – 13 marca 2020 (system szwajcarski, 8 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I++ Tymon Czernek 2120 1 k Oliwia Mirowska 1840
2 mf Bartłomiej Niedbała 2381 6 2 k+ Emilia Dyląg 2083 6
3 k+ Kamil Dzida 2254 6 3 kmf Barbara Goraj 2115 6
4 kmf Filip Łuczak 2179 6 4 k+ Martyna Wikar 2061 6
5 kmf Tymon Ochędzan 2099 6 5 k Gabriela Króliczek 1994
6 mf Jonasz Baum 2391 6 I Justyna Łochina 1467
7 k Maciej Czopor 2196 7 k Zuzanna Adamczyk 1979 5
8 k Jakub Luberański 2151 8 I++ Alicja Słoniewska 1723 5
9 I+ Jakub Czechowski 1964 5 9 I+ Weronika Wawrzyniak 1648 5
10 I++ Jakub Suder 2085 5 10 I+ Weronika Kaznowska 1502 5
11 mf Michał Fiedorek 2223 5 11 I+ Julianna Libura 1558 5
12 k Michał Koziorowicz 2099 5 12 I+ Milena Ślusarczyk 1537 5
13 I Paweł Kotula 1707 5 13 k Irena Hertlein 1910
14 I++ Gracjan Grzesik 2039 5 14 I++ Lidia Czarnecka 1874
15 I+ Szymon Skurniak 2005 15 I++ Anna Krzyżosiak 1629
16 I++ Maksym Ząbroń 2023 16 I++ Zuzanna Siekańska 1696
17 I+ Bartosz Panek 1979 17 I Elżbieta Pisarek 1624
18 I Krzysztof Oleksy 1842 18 kmf Laura Czernikowska 1427
19 I Bartłomiej Turski 1986 19 I++ Lena Zarębska 1845
20 I++ Karol Kacprzak 1954 20 I Michalina Matyjasek 1393
21 k Sebastian Półtorak 2036 21 kmf Monika Marcińczyk 2009 4
22 k Tomasz Bąchór 2105 4 22 I Roksana Nowak 1412 4
23 I Dominik Kania 1933 4 23 I++ Zuzanna Łukasik 1563 4
24 I+ Kacper Kacprzak 2019 4 24 I+ Wiktoria Zniszczoł 1627 4
25 I++ Michał Kozłowski 2009 4 25 I++ Marta Krzyżosiak 1608 4
26 I+ Ryszard Ćwiek 1843 4 26 I Martyna Jędrzejko 1597 4
27 I Rafał Topoła 1754 4 27 I Julia Wojtas 1448 4
28 I Paweł Kossowski 1717 4 28 I+ Aleksandra Kieca 1614
29 I Rafał Dalkowski 1893 29 I Oliwia Czerwińska 1355
30 I+ Mateusz Górkiewicz 1959 30 I Julia Kudlak 1612
31 I++ Daniel Trybuś 2010 31 I Anna Grzyb 1404
32 I+ Kamil Kaliszuk 1961 32 I Hanna Trzaskowska 1604
33 II+ Olaf Grądalski 1719 33 I Emilia Pawlak 1514
34 I Mateusz Dziendziel 1700 34 I Jessica Cieślak 1330
35 I Mateusz Wysocki 1864 35 I Jagoda Bieńko 1356
36 I Adrian Budzisz 1812 36 I Diana Franek 1362 3
37 I Michał Syrkiewicz 2004 37 I+ Hanna Bugaj 1556 3
38 I Krzysztof Majewski 1805 38 II+ Agnieszka Retz 1240 3
39 k Michał Redzisz 2105 3 39 II Maria Pacho 1229 3
40 II Filip Celebias 1558 3 40 I Kinga Mytnik 1638
41 I++ Arkadiusz Babiarz 1831 3 41 II Aleksandra Zając 1180
42 I+ Mikołaj Stachecki 1802 42 II+ Julia Bartoszek 1267
43 I Mateusz Wąsik 1724 43 II Alicja Buchta 1162
44 I Adam Gardian 1709 44 I Gabriela Pieczewska 1172
45 I Maksymilian Majdański 1868 45 II+ Paulina Rozumek 1091 2
46 I Paweł Strepikowski 1676
47 I Adam Jędrusik 1828 2
48 I Wojciech Haliniak 1705 2
49 I+ Igor Kałkowski 1862 2
50 II Kacper Werner 1591 1
Szachy klasyczne – U14 (juniorzy + juniorki)
2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: , ChessArbiter: juniorzy | juniorki
Szachy klasyczne – U12 (juniorzy + juniorki)
2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: , ChessArbiter: juniorzy | juniorki
Szachy klasyczne – U10 (juniorzy + juniorki)
Szczyrk, 22 – 29 lutego 2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Michał Wejsig, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I++ Paweł Sowiński 1824 8 1 kmf Wiktoria Śmietańska 1661 9
2 II+ Szymon Suska 1416 7 2 I Monika Borowik 1187 7
3 II Wojciech Tim 1004 7 3 I Aliaksandra Klintsevich 1168 7
4 II Jakub Prokopiuk 1188 7 4 I Maja Wieczorek 1135 7
5 II Wiktor Zmarzły 1388 5 II Blanka Polakiewicz 1013
6 II+ Mikołaj Grobelny 1477 6 II Ewa Pawlikowska 1115 6
7 I Krzysztof Wojtacha 1524 7 II Gabriela Zawadzka 1029 6
8 II Juliusz Klim 1276 8 II Zuzanna Górecka 6
9 II Leonard Łęcki 1373 6 9 II Karolina Figa 6
10 II Gabriel Karaszewski 1614 6 10 II Daria Kretowicz 6
11 II Jan Butkiewicz 1203 6 11 II Dominika Doskocz 6
12 II Karol Mielcuch 1143 6 12 II Aleksandra Łukasik 6
13 II Filip Ochędzan 1596 13 II Kinga Lajdamik 1154
14 II Bernard Zenker 14 II+ Amelia Dróżdż 1008
15 II Michał Kaszuba 1370 15 II Michalina Popczyńska
16 II Tomasz Pawelski 1107 16 II Gabriela Tokarz
17 II Kamil Jasiulewicz 1089 17 II Anna Jeziorska
18 II Karol Kozak 1271 18 II+ Natalia Walewska 1007
19 II+ Dawid Futyma 1245 19 II+ Dominika Jaroszewicz
20 II Borys Witczak 1159 20 II Lena Kołodziej
21 II+ Michał Niesyt 1319 21 I Anna Nurkiewicz 1252 5
22 II Dawid Ogłaza 1320 22 II+ Faustyna Czajka 5
23 II Marek Konieczny 1166 5 23 III Faustyna Wrona 5
24 II Stanisław Zieleń 1075 5 24 II Zofia Krysiewicz 1012 5
25 II Kamil Dobrowolski 1157 5 25 II+ Natalia Strzoda 5
26 II Dominik Kisiel 1114 5 26 II+ Lena Michalska 1015 5
27 II+ Jan Durzyński 1170 5 27 II Natalia Opala 1057 5
28 II Jaromir Jagodziński 1292 5 28 II+ Gabriela Drozd 5
29 II Szymon Dunda 1137 29 III Emilia Prędkiewicz 5
30 II Feliks Nowak 30 III Anna Gajda 5
31 II Filip Kudraszow 1184 31 III Małgorzata Kruszewska
32 II Kornel Chomicki 1320 32 III Lena Seemann
33 II Sebastian Baliś 1275 33 II Katarzyna Tkacz
34 II Tomasz Hartliński 1155 34 III Walentyna Matyrzyńska
35 II Igor Majcher 1129 35 III Emilia Kulik
36 II Jeremi Wesołowski 1142 35 III Antonina Lipczyńska
37 II Łukasz Uhryn 1413 37 III Maria Kidoń
38 II Jakub Lewek 1155 38 II Julia Włodarczyk
39 II Tomasz Adamala 1049 4 39 III Oliwia Cudyk
40 II Franciszek Skrzypiec 4 40 II+ Amelia Górska 4
41 II Grzegorz Komendecki 1113 4 41 III Daria Cieplak 4
42 III Szymon Mioduszewski 1100 4 42 II Aleksandra Stupak 1116 4
43 III Michał Walor 4 43 III Lena Owsianna 4
44 II Bartosz Skupin 1129 4 44 II Agnieszka Słanina 4
45 II Tomasz Obrycki 1223 4 45 III Natalia Biedrzycka 4
46 II Franciszek Lassak 1101 4 46 II Julia Cheda 4
47 II Karol Twardowski 4 47 II Hanna Pietryk 4
48 III Dawid Kostrzewski 1032 48 III Maja Socha 4
49 II Nikodem Bieroński 1126 49 III Kinga Kucia 4
50 III Mateusz Oleś 1103 50 III Julia Godula
51 III Bruno Przybyś 1021 51 III Lena Mitręga
52 III Michał Górecki 52 II Zuzanna Kamińska
53 III Ksawery Adamski 53 III Antonina Dudek
54 II Franciszek Klask 1061 54 III Lena Jastrzębska
55 III Wojciech Kawa 1101 55 III Michalina Chojnacka
56 III Szymon Wojciechowski 56 III Małgorzata Szczap 3
57 II Wojciech Ziobrowski 1048 3 57 II Irena Pajer 3
58 II Mateusz Kopaczewski 1086 3 58 III Katarzyna Radzewicz 3
59 II Władysław Pyciński 1194 3 59 III Aleksandra Snarska 3
60 II Szymon Boryna 1008 3 60 III Magdalena Łapczyńska 3
61 III Krystian Piechocki 1159 3 61 III Milena Owsiana
62 III Eryk Krawczyk 1020 62 III Alicja Żurek-Urbańska
63 II Piotr Pęksa 63 III Ada Urbańska
64 II Wojciech Słoniewski 64 II Nadia Konkol 1038 2
65 II Ian Seo 1129 2 65 III Klara Kudaj 2
66 II Maksymilian Krogulski 1250 2 66 III Victoria Talaga-Siekierska 2
67 II Stanisław Michalik 1226 67 III Nina Mańko 2
68 III Jan Szymczyk 68 III Helena Narwojsz
Szachy klasyczne – U8 (juniorzy + juniorki)
2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: , ChessArbiter: juniorzy | juniorki

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close