Tag: Uczestnicy DME

Krzysztof Chęciak

  Krzysztof Chęciak ur. 19 sierpnia 1962 kandydat na mistrza krajowego (2011) sędzia szachowy działacz sportowy Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Świata niesłyszących (4 razy, 2 medale) Wilno 2002 – I szach. Nyíregyháza 2006 – I szach. Estoril 2010 – I szach. (4/7), srebrny medal wspólnie z drużyną Opatija 2014 – […]

Mateusz Łapaj

  Mateusz Łapaj ur. 15 lipca 1996 w Kraśniku kandydat na mistrza krajowego (2014) [k+] Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Świata niesłyszących (2 razy, 2 medale) Estoril 2010 – III szach. (6/8), srebrny medal wspólnie z drużyną Opatija 2014 – III szach. (8½/9), srebrny medal wspólnie z drużyną Drużynowe Mistrzostwa Europy […]

Sylwester Barnowski

  Sylwester Barnowski ur. 28 października 1979 w Jaworznie I kategoria szachowa (2004) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Europy niewidomych (1 raz) Warszawa 2016 – III szach. (1/6), w zespole Polska II Indywidualne Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących Bydgoszcz 2014 – XIII m. (6/11) [system szwajcarski] Wągrowiec 2016 – VIII m. […]

Zdzisław Żarow

  Zdzisław Żarow ur. 2 maja 1937 w Jaworznie I kategoria szachowa (1977) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Europy niewidomych (1 raz) Warszawa 2016 – IV szach. (3½/8), w zespole Polska II Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów 55+ (1 medal) srebrny (Sielpia Wielka 2010) Indywidualne Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych (1 medal) brązowy (Sielpia Wielka […]

Bartosz Pawelec

  Bartosz Pawelec ur. 9 marca 1979 kandydat na mistrza krajowego (2015) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Europy niewidomych (1 raz) Warszawa 2016 – I szach. (3/8), w zespole Polska II Indywidualne Mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących (7 finałów w latach 2009–2016) Jastrzębia Góra 2009 – VII m. (5/11) Jastrzębia Góra […]

Andrzej Sargalski

  Andrzej Sargalski ur. 21 grudnia 1955 w Brodnicy I kategoria szachowa (1987) [I++] działacz i sędzia szachowy Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Olimpiady szachowe niewidomych i słabowidzących (1 raz) Zakopane 2000 – IV szach. (2/4), w zespole Polska II Drużynowe Mistrzostwa Europy niewidomych (1 raz) Warszawa 2016 – V szach. (1/2), w […]

Andrzej Szczepaniak

  Andrzej Szczepaniak dane biograficzne nieznane mistrz międzynarodowy w grze korespondencyjnej (1996) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (2 finały) 41. finał (1998–1999) – VI m. (5/10) 56. finał (2013–2014) – XI m. (4/12) Wybrane sukcesy w grze korespondencyjnej 1988-1994 – reprezentant Polski na III Drużynowych Mistrzostwach Europy (VI m., VI szach., 3½/8) […]

Jerzy Mularczyk

  Jerzy Mularczyk ur. 29 stycznia 1948 mistrz międzynarodowy w grze korespondencyjnej (1995) I kategoria szachowa (1977) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (2 finały) 21. finał (1978–1980) – VII m. (12/19) 24. finał (1981–1983) – VII m. (10½/16) Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (1 medal) srebrny 4. finał (1978–1980) Wybrane sukcesy […]

Jan Kościuk

  Jan Kościuk ur. 13 sierpnia 1954 w Białymstoku mistrz krajowy w grze korespondencyjnej kandydat na mistrza krajowego (1980) trener szachowy (1984) Osiągnięcia szachowe: Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (7 medali) 3 złote 5. finał (1980–1982) 6. finał (1983–1985) 11. finał (1994–1996) 3 srebrne 7. finał (1985–1987) 10. finał (1992–1994) 12. finał (1997–1998) brązowy […]

Aleksander Marcinkiewicz

  Aleksander Marcinkiewicz ur. 14 czerwca 1949 we Wrocławiu starszy mistrz międzynarodowy w grze korespondencyjnej (2005) I kategoria szachowa (1975) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (1 finał) 41. finał (1998–1999) – VII m. (5/10) Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (4 medale) złoty 12. finał (1997–1998) srebrny 3. finał (1976–1977) 2 brązowe […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close