Kalendarium szachowe 2019

Wyniki turniejów

2018 | 2019 | 2020

W Polsce Za granicą

Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów, Pokrzywna 06-12/01/2019 (openy)

  • juniorzy
  • U7: 1. O.Chiszko, 2. M.Bombiński, 3. S.Kieca
  • U9: 1. P.Sowiński, 2. J.Wesołowski, 3. S.Suska
  • U11: 1. I.Musiał, 2. CM K.Warchoł, 3. C.Mulawa
  • U13: 1. P.Jędraszek, 2. CM P.Kejna, 3. M.Turowski
  • U15: 1. M.Wysocki, 2. J.Kosior
  • U17: 1. R.Psyk, 2. M.Ciesielski, 3. P.Kocierz
  • juniorki
  • U7: 1. M.Kicińska
  • U9: 1. H.Pietryk, 2. G.Drozd, 3. A.Dudek
  • U11: 1. Z.Gaszka, 2. W.Chiszko, 3. A.Makarec
  • U13: 1. A.Dallemura, 2. K.Uliasz, 3. E.Pietrzak
  • U15: 1. A.Kieca, 2. Z.Łukasik, 3. G.Króliczek

XII Międzynarodowy Turniej Szachowy GÓRA ŚW. ANNY Open A,  Góra Św. Anny 2019-01-25/2019-02-03 (open)

XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 OPEN FIDE,  Racibórz 2019-02-09/2019-02-15 (open)

  • 1. FM M.Tomczak – 7½/9
  • 2-6. IM Peng Li Min (UKR), GM M.Simantsev (UKR), IM E.Mirzoev (UKR), IM A.Frolov, (UKR), FM R.Tymrakiewicz – 7/9

VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY „GWIAZDA PÓŁNOCY”, Jastrzębia Góra 2019-02-10/2019-02-16 (open)

XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH, Pokrzywna 2019-02-16/2019-02-23 (open)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – Chłopcy, Szklarska Poręba 2019-02-23/2019-03-03 (open)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – Dziewczęta, Szklarska Poręba 2019-02-23/2019-03-03 (open)

Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross w Szachach, Wągrowiec 2019-03-06/2019-03-15 (open)

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących, Ustroń 2019-03-10/2019-03-19 (open)

XXX International Chess Open Roquetas de Mar 2019, Roquetas de Mar 02-07/01/2019 (open)

  • 1. GM D.Frolyanov (RUS) – 7½/9
  • 2-9. m.in. GM A.Shirov (ESP), GM K.Grigoryan (ARM), GM M.Tazbir, IM P.Sabuk – 7/9

Open de Portugal 2019, Lizbona 02-09/02/2019 (open)

  • 1. GM E.Iturrizaga Bonelli (VEN) – 7½/9
  • 2-9. m.in. GM A.Motylev (RUS, )GM H.Stefansson (ISL), GM K.Jakubowski – 7/9

Tytuły międzynarodowe nadane w 2019

GM Michał Matuszewski
WGM Barbara Jamka-Pietroń (szachy korespondencyjne)
IM Piotr Piesik, Paweł Teclaf
WIM
FM Jakub Fus, Adam Kujawski, Damian Lewtak, Dominik Marczuk, Radosław Dzierżak, Piotr Łopusiewicz, Szymon Walter, Filip Dowgird, Jacek GęsickiPrzemysław Piotrowski
WFM Wiktoria Sowa
CM Aleksander Kumala, Jacek Ilczuk
WCM
IA
FA Mariusz Stoppel
IO
FT
DI

Urodzeni w 2019

Zmarli w 2019

Andrzej Trzęsowski

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close